Troll na forum!!!

Obserwuj wątek

Odp: Troll na forum!!!

Babciagramolka


Heniu - masz u mnie dużą kawę - dokładam się do fundowania nagrody dla klonów .
A tak poważnie to zaczynam mieć dość - może by jednak coś sensownego z nimi zrobić
Chyba zacznę wznosić błagania na klęczkach do Włascicieli o zainteresowanie się tą listą ,, uprzyjemniaczy " życia na stronie

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Zwracam się z uprzejmym apelem do Barbary we wszystkich jej klonach Mam wstawionych 180 przepisów.Proszę się wreszcie nimi zainteresować, bo 1 i 2 i odkrywcze komentarze tylko przy kilku, a szczególnie rosołku z karpia z lanymi kluseczkami i łazankami, powodują już u mnie przesyt i niestrawność.Ileż można na wszystkich klonach tłuc te nieszczęsne, nic nikomu nie winne przepisy?! Chyba z pozostałych 170 da się coś wybrać do oplucia?! Jest nawet ryba po grecku, co dla tekiej ekspertki kuchni greckiej powinno być gratką!
Z góry dziękuję,za przychylne ustosunkowanie się do mojej prośby! Ciekawa też jestem, który klon pierwszy spowoduje obniżenie mojej średniej poniżej4,5? Poważnie myślę o ufundowaniu jakiejś nagrody!

Jestem dumna z ciebie i twojej oceny ;D

Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Zwracam się z uprzejmym apelem do Barbary we wszystkich jej klonach Mam wstawionych 180 przepisów.Proszę się wreszcie nimi zainteresować, bo 1 i 2 i odkrywcze komentarze tylko przy kilku, a szczególnie rosołku z karpia z lanymi kluseczkami i łazankami, powodują już u mnie przesyt i niestrawność.Ileż można na wszystkich klonach tłuc te nieszczęsne, nic nikomu nie winne przepisy?! Chyba z pozostałych 170 da się coś wybrać do oplucia?! Jest nawet ryba po grecku, co dla tekiej ekspertki kuchni greckiej powinno być gratką!
Z góry dziękuję,za przychylne ustosunkowanie się do mojej prośby! Ciekawa też jestem, który klon pierwszy spowoduje obniżenie mojej średniej poniżej4,5? Poważnie myślę o ufundowaniu jakiejś nagrody!

Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Senqa lepiej siedz cichutko i sie im nie narazaj ,bo i Ciebie dopadna...

Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
elzbieta8960 napisał(a):

Papaja napisał(a):

ruszyła Pani Zima i Przysmak wysiliły się i stawiają nie 1 a 2 i niezbyt ciekawe komentarze a jak to u was?[/qu

Tym nielubianym stawiaja zle oceny i nieciekawe komantarze , innym slodza (zwlaszcza nowym uzytkownikom ktorzy nie wiedza kim one sa ) a dzielnie sekunduje im Sandra S

Mnie jeszcze dzis nie odwiedzili. ;D

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Papaja napisał(a):

ruszyła Pani Zima i Przysmak wysiliły się i stawiają nie 1 a 2 i niezbyt ciekawe komentarze a jak to u was?[/qu

Tym nielubianym stawiaja zle oceny i nieciekawe komantarze , innym slodza (zwlaszcza nowym uzytkownikom ktorzy nie wiedza kim one sa ) a dzielnie sekunduje im Sandra S

Odp: Troll na forum!!!

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
Do ataku ruszyła Pani Zima i Przysmak wysiliły się i stawiają nie 1 a 2 i niezbyt ciekawe komentarze a jak to u was?

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
elzbieta8960 napisał(a):

Ale sie usmialam ....Henia jak wstawisz te wszystkie przepisy to ktos bedzie musial sie niezle napracowac...

Liczę na to!

Odp: Troll na forum!!!

Ale sie usmialam ....Henia jak wstawisz te wszystkie przepisy to ktos bedzie musial sie niezle napracowac...

Odp: Odp: Troll na forum!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

A teraz, moje drogie, idę wstawiać swoje przepisy - będzie tego z 300, bo awansować mi się zachciało! Współczuję naszej drogiej, zaprzyjaźnionej ekipie! Mam jednak nadzieję,że się nie zawiodę!Zależy mi na fachowej ocenie!


hahah no to cala noc przed Tobą ja tu zajże rano .. jak juz na klawiaturze bedziesz drzemke ucinać

Odpowiedz na/ edytuj Troll na forum!!!