Troll na forum!!!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Wy się tu świetnie bawicie a ja co? tylko dwie pały...

Jestem zrozpaczona

Pyzuniu, serce mi się kraje, kiedy widzę Twoje cierpienie! Mogę się poświęcić i postawić Ci te 18 jedynek! Chcesz? :

Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zewa napisał(a):

Henia napisał(a):

zewa napisał(a):

Babuszka to następny nick sypiący jedynki. Ale żeby nie było, że złośliwie to jedynki są stawiane z kilkugodzinnym odstępem.
A teraz pytanie do Pani prezes Heni. Czy mając 7x1 i 1 dwóję mogę dołączyć do Waszego klubu hi, hi?

W drodze wyjątku przyjmę Ciebie, Elę i Papaję!

Dziękuję Heniu i melduję, że mam już 12 jedynek. Więc jeszcze troszkę i dobrnę do tych 20.

Mam propozycję, dostawię Ci te jedynki i już! Dobrze? I już limit wykonany!Po co ci maja jakieś obce dobrodziejki to robić? Co my nie kumate?Same nie potrafimy?!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Babciagramolka
Pyza napisał(a):

Wy się tu świetnie bawicie a ja co? tylko dwie pały...

Jestem zrozpaczona


Kurcze- a ja co To niesprawiedliwe- popularność mi spada
Ja też chce do Klubu .Henia nie bądź taka - przyjmuj a konto bo inaczej sama sobie nastawiam albo wiem- Pyza mnie a ja Pyzie .Normę wyrobimy i zrobimy wybory kto ma więcej . Ludzie ale cyrk Dawno tak dobrze się nie bawiłam. Zawsze wiedziałam , że grunt to mieć dobre grono znajomych do zabawy - wtedy nawet Trole nie groźne .Tylko nie ukrywajcie się z 1 i komentarzami- dajcie poczytać wszystkim bo jeszcze coś nam umknie a szkoda by było.
Z nowinek - ostatnio na topie jest komentarz ,, danie "wymagajace" przepisu..."

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 lis 2010 19:44 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Wy się tu świetnie bawicie a ja co? tylko dwie pały...

Jestem zrozpaczona

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
luna19 napisał(a):

zewa napisał(a):


Dziękuję Heniu i melduję, że mam już 12 jedynek. Więc jeszcze troszkę i dobrnę do tych 20.


hihih jak tak nie mozesz sie doczekac to ci pykne tych 8 szt i bedziesz miala hihih

Ha, ha, ha a to dobre. Widzisz Luna dobry humor nas nie opuszcza i to jest najważniejsze.

Odp: Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):


Dziękuję Heniu i melduję, że mam już 12 jedynek. Więc jeszcze troszkę i dobrnę do tych 20.


hihih jak tak nie mozesz sie doczekac to ci pykne tych 8 szt i bedziesz miala hihih

Odp: Odp: Odp: Troll na forum!!!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Henia napisał(a):

zewa napisał(a):

Babuszka to następny nick sypiący jedynki. Ale żeby nie było, że złośliwie to jedynki są stawiane z kilkugodzinnym odstępem.
A teraz pytanie do Pani prezes Heni. Czy mając 7x1 i 1 dwóję mogę dołączyć do Waszego klubu hi, hi?

W drodze wyjątku przyjmę Ciebie, Elę i Papaję!

Dziękuję Heniu i melduję, że mam już 12 jedynek. Więc jeszcze troszkę i dobrnę do tych 20.

Odp: Odp: Troll na forum!!!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
zewa napisał(a):

Babuszka to następny nick sypiący jedynki. Ale żeby nie było, że złośliwie to jedynki są stawiane z kilkugodzinnym odstępem.
A teraz pytanie do Pani prezes Heni. Czy mając 7x1 i 1 dwóję mogę dołączyć do Waszego klubu hi, hi?

W drodze wyjątku przyjmę Ciebie, Elę i Papaję!

Odp: Troll na forum!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
ciekawe jak dlugo mozna czymś takim żyć? bo tego juz inaczej nazwać nie można
Cieszy sie stawianiem jedynek , widać to jedyna radość w "jego-jej" malutkim mściwym światku...

Odp: Troll na forum!!!

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Dziewczyny,ja też od Babuszki zarobiłam 7 jedynek w ciągu 5 minut.

Odpowiedz na/ edytuj Troll na forum!!!