Tu serwis chwalimy :D

Obserwuj wątek

Odp: Tu serwis chwalimy :D

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Super by było Pzdr. Tit

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
no i super - może pomyśli i coś wymyśli
dzięki, Tit

Odp: Tu serwis chwalimy :D

zadałam temat dobremu, jeszcze nie odpowiedział

Odp: Tu serwis chwalimy :D

henryk1947
obrazek

Odp: Tu serwis chwalimy :D

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
Właśnie zauważyłam( za przepisem Pyzy) opcję dodawania większej ilości zdjęć w przepisie. SUPER! Ale tak samo jestem ciekawa czy jest mozliwośc otworzenia zdjęcia bez mozliwości jego kopiowania>? bo niefajnych zachowań niestety jest coraz więcej((

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
jestem za!

Tit a tak przy okazji zmian...już dawno temu była dyskusja na temat ochrony naszych zdjęć poprzez automatyczne dodawanie do nich, przez serwis, znaku wodnego - czy pomysł został zarzucony czy są jakieś szanse aby wcielić go w życie? Chodzi mi o takie znaki jak ma np. WielkieŻarcie czy DoradcaSmaku.

Gotujmy jest ogromnym serwisem i bardzo prężnie działającym, ale jednym z niewielu gdzie nasze zdjęcia nie są chronione i bardzo łatwo je skopiować. Znam problem bo m.in. moje zdjęcia są kradzione być może właśnie stąd...
Nie mam pojęcia jak to wygląda od strony technicznej, ale na pewno użytkownicy byliby bardzo wdzięczni za takie rozwiązanie - zawsze to jakaś zapora dla złodziei naszej pracy. Proszę, pomyślcie o tym!

zmieniono 1 raz (ostatnio 31 mar 2011 13:52 przez Pyza)

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Ja się skłaniam ku opcji do 5-ciu.

Odp: Tu serwis chwalimy :D

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Ja myslę ze 3 wystarczy .. i fajnie ze mozna wiecej .. bo czasem trudno sie zdecydowac .. a czasem przydaloby sie pokazać w trakcie przygotowania potrawy.

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Babciagramolka
Nareszcie . Opcja super . Proszę o więcej zdjęć . Będzie można podać wersje ,, Krok po kroku ,, . Optowała bym za tym by w tym miejscu dodawać mógł tylko autor przepisu a inni w opcji dyskusja na forum - swoje zdjęcia z posiłków przygotowanych wg tego przepisu .Brawo.

zmieniono 1 raz (ostatnio 31 mar 2011 12:34 przez Babciagramolka)

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
trudno powiedzieć...mam przepisy do których powinnam dodać min. 5-6 zdjęć żeby dobrze pokazać jakiś proces przygotowania więc nie pogniewałabym się mając możliwość dodawania większej ilości fotek...
Nie każdy przepis jednak tego wymaga, nie każdy na pewno będzie korzystał z takiej rozszerzonej opcji - ja się bardzo cieszę chociaż z tych dwóch dodatkowych

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis chwalimy :D