Tu serwis chwalimy :D

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
robertjankopp napisał(a):

A ja powiem tak wszyscy moderatorzy są bardzo w porządku. Z jakim problemem czy też prośbą się nie zgłosił to w krótkim czasie nadchodzi pomocna dłoń.Miłe Panie i Panowie chyba też , z którymi nie miałem jeszcze do czynienia powiem krótko-tak trzymać.Ogólnie z serwisu jestem zadowolony.

Z przykrością muszę Cię poinformować, że niestety, pana wśród moderatorów nie posiadamy! A za miłe słowa o moderatorkach dziękuję w imieniu swoim, Buni i Cherry!

Odp: Tu serwis chwalimy :D

robertjankopp
A ja powiem tak wszyscy moderatorzy są bardzo w porządku. Z jakim problemem czy też prośbą się nie zgłosił to w krótkim czasie nadchodzi pomocna dłoń.Miłe Panie i Panowie chyba też , z którymi nie miałem jeszcze do czynienia powiem krótko-tak trzymać.Ogólnie z serwisu jestem zadowolony.

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Weronka
  • Weronka

  • Posty: 67
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 28
Słuchajcie, a mnie naszła dzisiaj taka refleksja. Ciągle na coś narzekamy, a to ktoś dodaje głupie przepisy, a to coś szwankuje, a to plagiat nie daje nam spać...

a ja chciałam pochwalić gotujmy, za to że mamy konkurs za konkursem, jest ciekawie i mozna cos wygrac, a to, że z rankingu jakaś osoba namowila innych na glosy - no na litosc boską, przecież mamy własne rozumki i nie musimy dawać soba manipulować, sami glosujmey na Wokalistę a potem pretensje do redakcji, ze nic z tym nie robi. A skad redakcja wie, ile z tych glosow jest podyktowanych błaganiami Wokalisty, a w ilu przypadkach jest to uczciwe przyznanie oceny.

Kochani - nie zachowujmy się jak dzieci, najpierw dajemy Mu piątki na hurra (do czego raz jeszcze nawiązuję - nie zmusza nas, fakt gra nie fair play, ale nas nie zmusza), a potem uderzamy do moderatorów czy administratorów żeby go wyrzucić z rankongu... Nie trzeba było mięknąć i odpowiadać na jego prośby, jeśli te przepisy faktycznie nam się nie podobają...

Więc jeszcze raz chwalę za to, ze mamy cały czas dużo fajnych konkursów!

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Bahus napisał(a):

Nikt od dawna stronki nie chwalił więc ja to uczynię...Stronka jest świetna; tak technicznie jak i merytorycznie. Ma przefajną obsadę, cudownych moderatorów prześwietnych administratorów (szczególnie; smaczne wisienki i płomiennowłosą śliczność). Użytkownicy są cudowni, plagiatów nie ma prawie wcale...wszystko jest super, naj i och... Wchodzę tutaj codziennie z wielką przyjemnością aby podziwiać owoc pracy zespołu twórców i osób wspomagających. Często zamiast pójść z kolegami na piwo pozostaję w domu aby podziwiać ten ten wykwit natury w oceanie innych, nieporównywalnie brzydszych "kwiatów" z internetowych ogrodów kulinarnych......



Cholera kto mnie obudził A miałem taki piękny sen...

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Nikt od dawna stronki nie chwalił więc ja to uczynię...Stronka jest świetna; tak technicznie jak i merytorycznie. Ma przefajną obsadę, cudownych moderatorów prześwietnych administratorów (szczególnie; smaczne wisienki i płomiennowłosą śliczność). Użytkownicy są cudowni, plagiatów nie ma prawie wcale...wszystko jest super, naj i och... Wchodzę tutaj codziennie z wielką przyjemnością aby podziwiać owoc pracy zespołu twórców i osób wspomagających. Często zamiast pójść z kolegami na piwo pozostaję w domu aby podziwiać ten ten wykwit natury w oceanie innych, nieporównywalnie brzydszych "kwiatów" z internetowych ogrodów kulinarnych......



Cholera kto mnie obudził A miałem taki piękny sen...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tu serwis chwalimy :D

gosia19761
Świetna stronka tak trzymać

Odp: Tu serwis chwalimy :D

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
fakt przepraszam pomyliłam te dwa tematy

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
bernika napisał(a):

a ja jeszcze sie nie chwaliłam wiec pierwszy raz to zrobie: zajełam 3 meijsce w tym oto konkursie http://newsgastro.pl/2010072287511/wydarzylo-sie/foto-relacje/zwyciezczynie-konkursu-firmy-welmax.html

Berniko, chyba pomyliłaś wątek - "Chwalimy się" z tym wątkiem . Tak, czy siak gratulacje Wam składam ,bo zasłużyłyście

A ja tu serwis chwalę ,bo jest w miarę spokój - nie tak jak bywało kiedyś.
Przepisy i zdjęcia też są szybko wstawiane , odpowiedzi na wszelkie niejasności też . Jednym słowem trzeba pochwalić naszą Tit , Bunię i innych co przyczyniają się do sprawności portalu i miłej atmosfery
Dziś mam dzień dobroczynności

Odp: Tu serwis chwalimy :D

bernika
  • bernika

  • Posty: 204
  • Przepisy: 817
  • Artykuły: 0
a ja jeszcze sie nie chwaliłam wiec pierwszy raz to zrobie: zajełam 3 meijsce w tym oto konkursie http://newsgastro.pl/2010072287511/wydarzylo-sie/foto-relacje/zwyciezczynie-konkursu-firmy-welmax.html

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Wpadam i znowu chwalę...Szczególnie zaś chwalę i polecam wszystkim "szkołę gotowania" REWELACJA!
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis chwalimy :D