Tu serwis chwalimy :D

Obserwuj wątek

Odp: Tu serwis chwalimy :D

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
o i tu ciekawie się robi

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Kazik45 napisał(a):

Kinga, nie wiesz, że rzeczowa krytyka jest zakazana? Pieniaczko jedna


P.S.
Przepraszam Olimp za: zbytnią szczerość zwana inaczej ... złośliwość, sarkazm etc.etc.

Ja Ci dam pieniaczko

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Kinga, nie wiesz, że rzeczowa krytyka jest zakazana? Pieniaczko jedna


P.S.
Przepraszam Olimp za: zbytnią szczerość zwana inaczej ... złośliwość, sarkazm etc.etc.

zmieniono 2 razy (ostatnio 18 lis 2009 22:51 przez Kazik45)

Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Wczoraj, jak zaczęłam rozsyłać zaproszenia do testu edycji przepisów, to mi się urwał kontakt z serwerem z powodu migracji. Dziś zaproszenia do testów dostały osoby, które są online i mają najwyższe rangi na gotujmy. Czekam na relacje. Miłej zabawy.

A skoro mamy się tu chwalić no to już: gotujmy ma już tak dużo przepisów, że na ich podstawie dziennikarze wnioskują o preferencjach kulinarnych Polaków, zapraszam do wysłuchania audycji

http://www.prasowe.com/lubimy-gotowac-nie-tylko-tradycyjnie-dzwiek/

Pozdrawiam bardzo serdecznie i gratuluję wszystkim gotujmowiczom
Tit




Fajnie,to miło,ze nasz portal ma tak dużo przepisów,tylko tak naprwde to nieliczni wiedzą(czyli stali bywalcy tej stronki),ze przynajmniej połowa z nich to jeden wielki kicz,tandeta pisane na ilość nie na jakośc

Odp: Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Sałatka z tuńczykiem, kukurydzą i ananasem pojawia się w Polsce na wielu domowych przyjęciach, również tych wyrafinowanych i prawie każdemu smakuje. Takich przepisów jest na gotujmy najwięcej - patrz nasze sałatki. Pozdr.

Odp: Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Tit napisał(a):

Wczoraj, jak zaczęłam rozsyłać zaproszenia do testu edycji przepisów, to mi się urwał kontakt z serwerem z powodu migracji. Dziś zaproszenia do testów dostały osoby, które są online i mają najwyższe rangi na gotujmy. Czekam na relacje. Miłej zabawy.

A skoro mamy się tu chwalić no to już: gotujmy ma już tak dużo przepisów, że na ich podstawie dziennikarze wnioskują o preferencjach kulinarnych Polaków, zapraszam do wysłuchania audycji

http://www.prasowe.com/lubimy-gotowac-nie-tylko-tradycyjnie-dzwiek/

Pozdrawiam bardzo serdecznie i gratuluję wszystkim gotujmowiczom
Tit




i po co sleczec i sie uczyc gotowac,po co pisac przepisy na forum,po co sie przemeczac. Otworzyc puszke tunczyka,puszke kukurydzy polac majonezem i uczta jak akademiku nie zapominac o jabolach bo to i smak poprawi......

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Wczoraj, jak zaczęłam rozsyłać zaproszenia do testu edycji przepisów, to mi się urwał kontakt z serwerem z powodu migracji. Dziś zaproszenia do testów dostały osoby, które są online i mają najwyższe rangi na gotujmy. Czekam na relacje. Miłej zabawy.

A skoro mamy się tu chwalić no to już: gotujmy ma już tak dużo przepisów, że na ich podstawie dziennikarze wnioskują o preferencjach kulinarnych Polaków, zapraszam do wysłuchania audycji

http://www.prasowe.com/lubimy-gotowac-nie-tylko-tradycyjnie-dzwiek/

Pozdrawiam bardzo serdecznie i gratuluję wszystkim gotujmowiczom
Tit



Odp: Tu serwis chwalimy :D

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Myślę, że Tit wie cos o edycji przepisów

Odp: Tu serwis chwalimy :D

pusieczek2@wp.pl
Kubeczek dostałam,bardzo dziękuje
obrazek

Odp: Odp: Tu serwis chwalimy :D

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
A.B. napisał(a):

Dzisiaj listonosz przyniósł mi mi przesyłkę,a w niej kubeczek i książkę(prezent mikołajkowy dla córki).DZIĘKUJĘ

ja też dostałam książkę wczoraj doszła

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis chwalimy :D