Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp:

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Bahus napisał(a):

Kazik45 napisał:
"Sam chcę odejść TYM razem".[/quote]

O Boże.....pewnie dam na mszę....mimo, że do kościoła mi troszkę nie po drodze...ale z takiej okazji nie poskąpię grosza


Darowałbys sobie juz te uszczypliwości

Odp: Odp: Odp: Odp:

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Kazik45 napisał:
"Sam chcę odejść TYM razem".[/quote]

O Boże.....pewnie dam na mszę....mimo, że do kościoła mi troszkę nie po drodze...ale z takiej okazji nie poskąpię grosza


zmieniono 1 raz (ostatnio 04 lut 2010 23:21 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp:

Bahus napisał(a):

Kazik zamknij wreszcie ten swój niewyparzony i pieniaczy dziób. Zajmij się gotowaniem i rozmowami mającymi jakiś sens. Myślę, że te Twoje ciągłe roszczenia i ględzenie (do znudzenia) o grożącym Ci banie jak i o rzekomych ciągłych nieprawidłowościach i układach w gronie byłych i obecnych właścicieli, faktycznie doprowadzą wreszcie do kolejnego wyproszenia Ciebie z tego portalu. I to tym razem bez mojego udziału, o który zawsze mnie oskarżałeś.


Pozwoli Pan, że teraz JA Panu nie odpowiem.
O Pańskiej "twarzy" nie bedę się wypowiadał,po prostu nie można mówić o czymś czego Pan nie miał i nie ma.

Sam chcę odejść TYM razem.

Odp: Odp:

Jeśli miałbyś do wyboru: zaufać komuś kto stworzył cały ten portal od zera albo komuś kto wciąż się awanturuje, walczy z "Władzą", moderatorami, sieje zajadłość, żółć, uszczypliwości, doszukuje się spisków, prawie przeklinana (z wykropkowaniem w środku), jest w ciągłym sporze. I jeszcze mnie samą posądza o niestworzone rzeczy, sam sobie tnie wypowiedzi a potem krzyczy, że to ja i że ja go banuję, albo lekceważę jeżeli nie banuję, przekonuje innych, że nie zasługuję na szacunek - Kazik tu nie ma się nad czym zastanawiać. Ja musiałam podjąć decyzję - domagałeś się natychmiastowej odpowiedzi - no to podjęłam decyzję. Jeśli chodzi o usunięcie twoich przepisów muszę się skonsultować z moją zwierzchnością. I obiecuję, że nie dostaniesz odpowiedzi wcześniej niż w środę o ile moja zwierzchność będzie miała czas mnie wysłuchać, bo moja zwierzchność ma teraz ciut poważniejsze problemy na głowie. Pozdrawiam, Tit.

Odp: Odp:

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Kazik zamknij wreszcie ten swój niewyparzony i pieniaczy dziób. Zajmij się gotowaniem i rozmowami mającymi jakiś sens. Myślę, że te Twoje ciągłe roszczenia i ględzenie (do znudzenia) o grożącym Ci banie jak i o rzekomych ciągłych nieprawidłowościach i układach w gronie byłych i obecnych właścicieli, faktycznie doprowadzą wreszcie do kolejnego wyproszenia Ciebie z tego portalu. I to tym razem bez mojego udziału, o który zawsze mnie oskarżałeś.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: w sprawie przepisów

Tit napisał(a):

Wszystko się zgadza - dobry i hgg zadecydowali cię zbanować. I w sprawie przepisania automatycznie twoich przepisów odradzili - kara to kara. Ja podjęłam decyzję, zgodną z ich intencjami. Dobry powiedział ci prawdę, to już nie zależy od niego. Co wcale nie znaczy, że gdyby od niego zależało, toby ci te przepisy z automatu przywrócił. I ja ci już wiele razy pisałam, że nie, nie zmienię decyzji. To wszystko się stało w konsekwencji twojego własnego zachowania. Na forum quizowym próbuję rozweselać ludzi i rozdawać im prezenty pozwól mi robić swoje i dałbyś już spokój z użalaniem się nad sobą. Pozdrawiam, Tit


Nie odpowiadaj z Dobrego, proszę,( chyba że jesteś Hgg). Nareszcie przyznałaś (w podtekście) że to zemsta. Jak napisałaś ONI ODRADZILI (!), ty nie mając własnego zdania na mój temat cały czas udowadniasz sama sobie, że podjęłaś słuszną decyzję, ze jestem awanturnikiem,l nie biorąc pod uwagę mojego wątka powrotnego i NAPRAWDĘ SZCZERYCH PRZEPROSIN. zmiesznych z błotem , za Twoją (!) również aprobatą poprzez milczenie na inwektywy Bahusa!) jak i dwóch bodaj "przyklaskiewiczy" pana "B".
Moje przeprosiny były szczere natomiast to co nastąpiło później było i jest jawną prowokacją.
Tak więc reasumując, zadaję pytanie:
czy w związku z tym, że swoja obecnoscią psuję markę GOTUJMY swoimi (......) etc.etc. i ...
- czy jest możliwe wykasowanie moich przepisów tak spod nicka >>45Kazik >Kazik45<< i jednoczesne usunięcie mojego konta ZANIM "znajdzie się powód" do "karnego usunięcia".
Mówiąc o przepisach nie miałem na myśli ich przydatności, ale "zaśmiecanie" portalu przepisami osoby ze wszech miar niepożądanej. Można teo też zrozumieć: czy usuwając mnie jako niepożądanego "awanturnika ciągle użalającego się nad sobą" uczciwym było/jest zatrzymywanie mojego "dorobku".
Pytanie proste i chyba jasne.
Jeśli jest to możliwe to proszę uprzejmie o dokonanie usunięcia mojego konta. Ze swej strony ZARĘCZAM SŁOWEM, nigdy nie próbować nawet logować się na portalu GOTUJMY.
Powtarzam: jest to chyba z mojej strony propozycja i rozwiązanie "problemu Kazika45", najlepsze dla wszystkich.
Jeśli to konieczne, proszę o konsultację mojej prośby z Właścicielami/Zarządem.
Mam nadzieję, że w ten sposób zakończylibyśmy nasze "potyczki".
Pozdrawiam.
P.S.
Mogłem oczywiście całą polemikę prowadzić na P.W. ale mam smutne doświadczenia.

w sprawie przepisów

Wszystko się zgadza - dobry i hgg zadecydowali cię zbanować. I w sprawie przepisania automatycznie twoich przepisów odradzili - kara to kara. Ja podjęłam decyzję, zgodną z ich intencjami. Dobry powiedział ci prawdę, to już nie zależy od niego. Co wcale nie znaczy, że gdyby od niego zależało, toby ci te przepisy z automatu przywrócił. I ja ci już wiele razy pisałam, że nie, nie zmienię decyzji. To wszystko się stało w konsekwencji twojego własnego zachowania. Na forum quizowym próbuję rozweselać ludzi i rozdawać im prezenty pozwól mi robić swoje i dałbyś już spokój z użalaniem się nad sobą. Pozdrawiam, Tit

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp:

"..............."

Misiu, jeśli nie masz nic do powiedzenia, a tylko stałe(!) głupie docinanie i (***...) prowokacje to ... zamilcz lepiej, chyba że bierzesz pensję z adwokaturę.
Napisałbym Ci tak jai nato zasługyjesz ale chyba to co napisalem wyżej wystarczy (znów?) jako powód do "bana".
Zadowolona chyba będziesz nareszcie?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp:

Tit napisał(a):

Kazik, nikt nigdy nie mówił, że twoje przepisy są złe, wręcz przeciwnie, wszyscy cię chwalą jako kucharza. Wiele razy odsyłałam cię od awantur do konstruktywnej roboty. Ale niestety na forum stajesz się nieznośny. W dodatku reprezentujesz mentalność Kalego - jak ja jestem nieprzyjemny, złośliwy to dobrze, ale jak ktoś wobec mnie jest nieprzyjemny i złośliwy to obrażam się i zabieram swoje zabawki do domu... Ech.... jak dziecko. Pozdrawiam Tit.


Tit, bardzo proszę : CHOCIAŻ RAZ odnieś się to tematu głównego, a nie do wycinka wygodnego.
Moralność Kalego ... a może to odniesiesz do kogoś innego również(!).
Zdaje się MŚCIWOŚĆ to właśnie działanie rozkapryszonego dzieciaka.
Odnosisz się do przepisów, a temat zasadniczy pomijasz , traktują mnie ZNOW jak gowniarza z piaskownicy. Odsyłać do konstruktywnej roboty to w końcu ... zastanów się (zwrot jak do gówniarza , podległego pracownika) boli VCiebie jak cokolwiek Ja Tobie zarzucam i w zasadzie (przejrzyj watki i posty!) ..odpowiedzasz dopiero jak wstawię ironiczny post. Dla Ciebie toi sarkazm, a ja wiem, że DOPIEROP WTEDY się odezwiesz i to w pierwszym rzędzie wypiszesz epistołę pod moim adresem (oklepany schemat/slogan), a i to tylko odpowiadasz na tyle na ile Ci wygodnie, pomijając REGULARNIE meritum, mijając się nieraz z prawdą. (Przykład: odmowa przeniesienia moich przepisów spod nicka 45Kazik w nawiązaniu do odpowiedzi Dobrego: on by przeniosł ale TO NIE OD NIEGO JUŻ ZALEŻY, ...przeczytaj sama co napisałąs: ONI NIE ZGADZAJĄ SIĘ) ...robisz ze mnie głupiego, czy traktujesz jak dzieciaka z piaskownicy?!
Tyle (znów?!) mojej impertynencji etc.etc.

Odp: Odp: Odp: Odp:

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Kazik45 napisał(a):

Tit napisał(a):

Kazik ode mnie nie dostałeś nigdy żadnego bana, dostałeś od poprzednich właścicieli, ja tylko go nie uchyliłam, na ich prośbę. Ostrzegam nie przeklinaj i nie rozkręcaj się. To w jaki sposób zwracasz się do kogoś świadczy o tobie. Nie jesteś w stanie mnie wkurzyć, jesteś w stanie tylko siebie sam skompromitować.
Pozdrawiam,
Tit


Przepraszam, gdzie tu w MOIM TEKŚCIE jest przekleństwo?
"...Ostrzegam (... )nie rozkręcaj się.." Brzmi jak jawna groźba.
Dlaczego każde moje słowo traktujesz jako próbę wkurzenia Ciebie?...
Na dodatek: podłąś bniedawnoże wszystko zależy od Dobrego ...okazało się, że nieprawda(Dobry odpisał na forum że już nie od niego zależy!), dziś czytam'y, że Dobry nie jest juz moderatorem, a wykazany jako moderator był na czołówce działu. Teraz piszesz, że TY NIE UCHYLIŁAŚ BANA ... na rposbę Dobrego i Hgg ..
Na dodatek w kazdym wystąpieniu wciąż mi grozisz, traktując mnie jak trędowatego.
Gdzie Widzisz nieprawidłowe zwroty z mojej strony?...
Jeśli jestem tak przeszkadzającym na tej stronie, impertynencki to moze lepiej wykasować WSZYSTKIE MOJE PRZEPISY i te spod nicka 45Kazik jak i te spod obecnego Kazik45 i sam nawet odejdę, nie czekając na złośliwośc powtórną.
Uważam że proponuję uczciwe rozwiązanie problemu osoby ze wszech miar niepożądanej na tej stronie.
Stałe zwracanie mi uwagi na "nieprawidłowości" z mojej strony, przy jednoczesnym pozwalaniu na obrzucanie minie złośliwymi tekstami przez "nieprzychylnych mi" Uzytkowników , jak również wyraźne oznaki Twojej (nowej współwłaścicielki ?!) niechęci do mojej osoby, w moim odczuciu ma wszelkie znamiona doprowadzenia do powtórnego usunięcia mnie z łatka awanturnika, ... i z innymi okresleniami.
Wydaje mi się, że nawet wiele osób będzie zadowolonych z takiego obrotu sprawy, a że moje przepisy nie sa żadną rewelacją to chyba i lepiej żeby znikły z tego portalu (z obu nicków) wraz z moją osobą jako "persony non grata", no i uniknę możliwości skompromitowania się odchodząc przed ...
Z poważaniem
Kazik45 (były 45Kazik).

P.S.
Mam tylko maleńką prośbę do Wszystkich, proszę o powstrzymanie się od "szczerych " wypowiedzi, nawiązujących do treści niniejszego posta.
Chciałbym odejść w spokoju.
Dziękuję.
(jeśli zdarzą się literowki ... wybaczcie, "przelałem na papier" jak zwykle , swoje przemyślenia/myśli, których nie mam w zwyczaju poprawiać ...tak jak nie mozna wrocić słów wypowiedzianych).




Chciałbym odejść w spokoju.- brzmi tragicznie...

zmieniono 2 razy (ostatnio 04 lut 2010 18:23 przez misia53)

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|