Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp:

Kazik, nikt nigdy nie mówił, że twoje przepisy są złe, wręcz przeciwnie, wszyscy cię chwalą jako kucharza. Wiele razy odsyłałam cię od awantur do konstruktywnej roboty. Ale niestety na forum stajesz się nieznośny. W dodatku reprezentujesz mentalność Kalego - jak ja jestem nieprzyjemny, złośliwy to dobrze, ale jak ktoś wobec mnie jest nieprzyjemny i złośliwy to obrażam się i zabieram swoje zabawki do domu... Ech.... jak dziecko. Pozdrawiam Tit.

Odp: Odp: Odp:

Tit napisał(a):

Kazik ode mnie nie dostałeś nigdy żadnego bana, dostałeś od poprzednich właścicieli, ja tylko go nie uchyliłam, na ich prośbę. Ostrzegam nie przeklinaj i nie rozkręcaj się. To w jaki sposób zwracasz się do kogoś świadczy o tobie. Nie jesteś w stanie mnie wkurzyć, jesteś w stanie tylko siebie sam skompromitować.
Pozdrawiam,
Tit


Przepraszam, gdzie tu w MOIM TEKŚCIE jest przekleństwo?
"...Ostrzegam (... )nie rozkręcaj się.." Brzmi jak jawna groźba.
Dlaczego każde moje słowo traktujesz jako próbę wkurzenia Ciebie?...
Na dodatek: podłąś bniedawnoże wszystko zależy od Dobrego ...okazało się, że nieprawda(Dobry odpisał na forum że już nie od niego zależy!), dziś czytam'y, że Dobry nie jest juz moderatorem, a wykazany jako moderator był na czołówce działu. Teraz piszesz, że TY NIE UCHYLIŁAŚ BANA ... na rposbę Dobrego i Hgg ..
Na dodatek w kazdym wystąpieniu wciąż mi grozisz, traktując mnie jak trędowatego.
Gdzie Widzisz nieprawidłowe zwroty z mojej strony?...
Jeśli jestem tak przeszkadzającym na tej stronie, impertynencki to moze lepiej wykasować WSZYSTKIE MOJE PRZEPISY i te spod nicka 45Kazik jak i te spod obecnego Kazik45 i sam nawet odejdę, nie czekając na złośliwośc powtórną.
Uważam że proponuję uczciwe rozwiązanie problemu osoby ze wszech miar niepożądanej na tej stronie.
Stałe zwracanie mi uwagi na "nieprawidłowości" z mojej strony, przy jednoczesnym pozwalaniu na obrzucanie minie złośliwymi tekstami przez "nieprzychylnych mi" Uzytkowników , jak również wyraźne oznaki Twojej (nowej współwłaścicielki ?!) niechęci do mojej osoby, w moim odczuciu ma wszelkie znamiona doprowadzenia do powtórnego usunięcia mnie z łatka awanturnika, ... i z innymi okresleniami.
Wydaje mi się, że nawet wiele osób będzie zadowolonych z takiego obrotu sprawy, a że moje przepisy nie sa żadną rewelacją to chyba i lepiej żeby znikły z tego portalu (z obu nicków) wraz z moją osobą jako "persony non grata", no i uniknę możliwości skompromitowania się odchodząc przed ...
Z poważaniem
Kazik45 (były 45Kazik).

P.S.
Mam tylko maleńką prośbę do Wszystkich, proszę o powstrzymanie się od "szczerych " wypowiedzi, nawiązujących do treści niniejszego posta.
Chciałbym odejść w spokoju.
Dziękuję.
(jeśli zdarzą się literowki ... wybaczcie, "przelałem na papier" jak zwykle , swoje przemyślenia/myśli, których nie mam w zwyczaju poprawiać ...tak jak nie mozna wrocić słów wypowiedzianych).

Odp: Odp: Odp:

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Dobry na początku był a potem przestał być moderatorem gotujmy. Ja przejęłam moderację, on przestał w ogóle odbierać wiadomości z gotujmy. Czasem coś napisze z sentymentu. Nie należy pisać bezpośrednio do Dobrego, bo on zajmuje się pracą dla gotujmy na zlecenie i nie ma obowiązku interweniować. A ja muszę wiedzieć o jaki konkretnie przepis chodzi i czy w ogóle sprawa jest jeszcze aktualna.


Oczekujecie że użytkownicy zostaną jasnowidzami?
1. nigdzie nie ogłosiliście zmiany moderatorów
2. Dobry figuruje ciągle jako moderator na forum
3. żebyście chociaż rangi mieli wpisane obok nicku, np. Tit - moderator i przy zmianach to jest najszybciej zmienić, ale nie macie...
Tyloma serwisami się opiekujecie to chyba powinniście mieć jakąś małą wprawę? A jak nie to chętnie pomożemy, wystarczy tylko jeden post z prośbą o np. pomysły (wiem, był jeden o moderatorów, mi jednak nie o to chodzi).

I wiesz co Tit... strasznie mi się nie podoba że tak odpowiadasz Kazikowi... nieważne jaki jest, jesteś przedstawicielką firmy dla której pracujesz, jej znakiem firmowym w naszych oczach a mimo wszystko dajesz się ponieść... Kazik jaki jest wszyscy widzą, jedni oceniają go lepiej, inni gorzej... ale Ty ani nie powinnaś była słuchać poprzednich właścicieli strony na jego temat i sama o każdym z użytkowników wypracować sobie zdanie, a w sytuacjach gdzie Cię ponosi po prostu przemilczeć (jeśli akurat uważasz że musisz odpowiedzieć to poczekaj z tym dobę, minie Ci ). I piszę to z własnego doświadczenia.
Pozdrawiam serdecznie

Odp: Odp: Odp:

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Tit napisał(a):

Nie lubie sie uzalac, ale we wrzesniu 2009 , dodalam zdjecie do mojego przepisu. Po miesiacu napsalam do Dobrego ze jeszcze zadnej punktacji za nie nie otrzymalam, nie powiem ze nie odpowiedzial, ale konkretnej odpowiedzi nie dostalam. I tak zeszlo do dzis, nie sadzicie ze to juz jest szczyt lekcewazenia? Do wrzesnia 2010 jeszcze 8 miesiecy zostalo, moze doczekam sie tych 5 marnych punktow Sorry, nie chcialam tego pisac , bo mi na tym nie zalezy...ale .....chodzi o zasade.
We wrześniu gotujmy było przejmowane. Dobry na początku był a potem przestał być moderatorem gotujmy. Ja przejęłam moderację, on przestał w ogóle odbierać wiadomości z gotujmy. Czasem coś napisze z sentymentu. Nie należy pisać bezpośrednio do Dobrego, bo on zajmuje się pracą dla gotujmy na zlecenie i nie ma obowiązku interweniować. A ja muszę wiedzieć o jaki konkretnie przepis chodzi i czy w ogóle sprawa jest jeszcze aktualna.
pzdr,
Tit

Wszystko jasne, Tit dziekuje ...napisze na P.W..pzdr

Odp: Odp:

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Tit , dzięki za odpowiedz
To wyjaśnia dlaczego dobry nie odpowiada., chociaz..............

Odp: Odp:

Nie lubie sie uzalac, ale we wrzesniu 2009 , dodalam zdjecie do mojego przepisu. Po miesiacu napsalam do Dobrego ze jeszcze zadnej punktacji za nie nie otrzymalam, nie powiem ze nie odpowiedzial, ale konkretnej odpowiedzi nie dostalam. I tak zeszlo do dzis, nie sadzicie ze to juz jest szczyt lekcewazenia? Do wrzesnia 2010 jeszcze 8 miesiecy zostalo, moze doczekam sie tych 5 marnych punktow Sorry, nie chcialam tego pisac , bo mi na tym nie zalezy...ale .....chodzi o zasade.
We wrześniu gotujmy było przejmowane. Dobry na początku był a potem przestał być moderatorem gotujmy. Ja przejęłam moderację, on przestał w ogóle odbierać wiadomości z gotujmy. Czasem coś napisze z sentymentu. Nie należy pisać bezpośrednio do Dobrego, bo on zajmuje się pracą dla gotujmy na zlecenie i nie ma obowiązku interweniować. A ja muszę wiedzieć o jaki konkretnie przepis chodzi i czy w ogóle sprawa jest jeszcze aktualna.
pzdr,
Tit

Odp: Odp:

Kazik ode mnie nie dostałeś nigdy żadnego bana, dostałeś od poprzednich właścicieli, ja tylko go nie uchyliłam, na ich prośbę. Ostrzegam nie przeklinaj i nie rozkręcaj się. To w jaki sposób zwracasz się do kogoś świadczy o tobie. Nie jesteś w stanie mnie wkurzyć, jesteś w stanie tylko siebie sam skompromitować.
Pozdrawiam,
Tit

Odp: Odp: Odp: Odp:

Tit, a tak na poważnie już całkiem, za mojego "poprzedniego życia" nie czekaliśmy tak długo ... dzień dwa to już była góra.

Odp: Odp: Odp:

Tit napisał(a):

Prowokujesz Kazik, prowokujesz!


Możesz jaśniej, chyba nie jest to powód do zbanowania? jesli tak to na kolana padam i ... nie wiem co wolno:
choć niejeden może jednemu,
ale ... nie każdy wszak każdemu ...
a już broń Panie Boże ... coś ten tego ..
na "świeczniku stojącego"..?!

Kazik wpisałszybko i znik'ł ...
No bo bardzo wkurzył Tit.
I jeszce troche i tak się stanie,
Że znów kopa d...ę dostanie.

Odp: Odp: Odp:

Misia, dodawanie oczekujących zdjęć jest w innym miejscu w panelu niż zatwierdzanie przepisów. Rzeczywiście moderatorzy zapominają o nich, bo tych zdjęć jest zazwyczaj bardzo mało, a czasem nie ma ich wcale. Teraz są wszystkie zdjęcia dodane, a następnym razem wykorzystuj do tego edycję, z pewnością dodanie zdjęcia będzie szybsze. Zaraz odpowiem na resztę.
Pozdrawiam, Tit

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|