Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
kuchenny świat napisał(a):

Właśnie sprawdziłam u mnie - nie ma więcej punktów za przepis na pieczone jabłka. Jest tyle samo ile było. Pozdrawiam.


Wysłałam wiadomość prywatną

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kuchenny świat
Właśnie sprawdziłam u mnie - nie ma więcej punktów za przepis na pieczone jabłka. Jest tyle samo ile było. Pozdrawiam.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
kuchenny świat napisał(a):

Czy za przepis w newsletterze dostaję się jeszcze dodatkowe punkty. Mój przepis na zapiekane jabłka z kozim serem był w newsleterze a punktów dodatkowych brak. Mam tylko punkty za kategorię promowaną i za dodanie przepisu do : Co na obiad. POzdrawiam.


Rzeczywiście - wygląda na to, że tylko Tobie system nie doliczył punktów. Zrobiliśmy to ręcznie - prosimy sprawdź swój stan punktów i wymieniaj na nagrody. Już wkrótce pojawią się w katalogu!

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kuchenny świat
Czy za przepis w newsletterze dostaję się jeszcze dodatkowe punkty. Mój przepis na zapiekane jabłka z kozim serem był w newsleterze a punktów dodatkowych brak. Mam tylko punkty za kategorię promowaną i za dodanie przepisu do : Co na obiad. POzdrawiam.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Zaległe pytanie konkursowe zostanie wysłane w piątek 21 września o godzinie 120

Odp: Tu zgłaszamy problemy

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Drodzy,
wystąpił jakiś problem techniczny, pytania do 100 najaktywniejszych użytkowników nie zostały wysłane sprawdzamy co się zadziało, poinformujemy Was o terminie wysyłki zaległego pytania.

Przepraszamy za problem, zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwanie przed komputerem o północy na darmo nie należy do przyjemności :/

PS @kuchenny świat na swoim koncie masz już punkty.
Cherry

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kuchenny świat
Czy za przepis na zupę kalafiorowo - cukiniową otrzymałam dodatkowe punkty. Przepis na tą zupę był w newsletterze ?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Przepraszam źle wpisałam datę. Nagrody zamówiłam 30 marca a nie kwietnia.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
30 kwietnia zamówiłam 6 filiżanek ze spodeczkami i komplet sit. Do dzisiaj nie dostałam nagród. Chciałam zapytać kiedy nagrody będą wysłane.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

kuchenny świat
Witam. Kiedy wyślecie zamówione przeze mnie nagrody z katalogu. Pozdrawiam.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy