Tu zgłaszamy problemy

Obserwuj wątek

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
czy jest możliwość zablokowania tego wyskakującego okienka z reklamą PARTY.PL? Ja wiem że to tej samej firmy reklamowanie ale nic tak nie wkurza jak wyskakujące okienko podczas szukania przepisu

Odp: Tu zgłaszamy problemy

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
Mam pytanie, czy byłaby taka możliwość aby dodając zdjęcia można było dodać naraz kilka, żeby się ładowały. Wiem, że się dość szybko wgrywają, ale zamiast czekać tą chwilę na załadowanie się zdjęcia wybranie kolejnego, zaczekanie na wgranie się i wybranie kolejnego, tracimy czas, nie powiem, że jest to dużo czasu, ale przy 13 -14 zdjęciu to już troszkę mija. A tak, wchodzimy w zdjęcia, wybieramy np. 10 żeby się same wgrywały i podczas wgrywania możemy dodawać opis przygotowania. Może by się dało szanowna redakcjo coś z tym zrobić. Uśmiecham się gorąco

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

pannanna
  • pannanna

  • Posty: 4
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
redakcja napisał(a):

Witaj,
może problem tkwi w rozmiarach zdjęć, które chcesz dodać.? Napisz jak duże zdjęcia przypisujesz do przepisu.

pannanna napisał(a):

Trzykrotnie próbowałam dodać przepis, niestety nie udało się. W momencie klikania w przycisk prześlij kręci się ładowanie, potem znika i nic się nie dzieje. Czy to może być wina przeglądarki? Używam Chrome'a. Wyłączyłam wszystkie blokady.


Maksymalnie 2MB.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

pannanna
  • pannanna

  • Posty: 4
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Maksymalnie 2MB.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Masz zablokowane przepisy ponieważ są to kopie przepisów. Dostałaś od nas wiadomości dlaczego są one blokowane. Zerknij proszę na pocztę i tam je zobaczysz.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
smakujzycie napisał(a):

Jestem nowa i dodalam kilka przepisow. Niestety, dwa pierwsze sa wciaz nie zaakceptpwane, przez moderatora, mimo, ze juz ponad miesiac minal. Co zle zrobilam?

Witaj
Pisałam do Ciebie, i wyjaśniłam, że aby wstawić wcześniej wstawiony przepis na blogu, musisz zmienić opis wykonania. Odpisałaś że rozumiesz i będziesz zmieniać opisy.
Wcześniejsze dwa przepisy są z 31 sierpnia, moderowała je misia5, odszukaj proszę wiadomości od niej, na pewno pisała dlaczego przepisy zostały zablokowane

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

smakujzycie
ok 3.74 M

Odp: Tu zgłaszamy problemy

smakujzycie
Jestem nowa i dodalam kilka przepisow. Niestety, dwa pierwsze sa wciaz nie zaakceptpwane, przez moderatora, mimo, ze juz ponad miesiac minal. Co zle zrobilam?

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy

redakcja
  • redakcja

  • Posty: 214
  • Przepisy: 202
  • Artykuły: 3450
Witaj,
może problem tkwi w rozmiarach zdjęć, które chcesz dodać.? Napisz jak duże zdjęcia przypisujesz do przepisu.

pannanna napisał(a):

Trzykrotnie próbowałam dodać przepis, niestety nie udało się. W momencie klikania w przycisk prześlij kręci się ładowanie, potem znika i nic się nie dzieje. Czy to może być wina przeglądarki? Używam Chrome'a. Wyłączyłam wszystkie blokady.

Odp: Tu zgłaszamy problemy

pannanna
  • pannanna

  • Posty: 4
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Trzykrotnie próbowałam dodać przepis, niestety nie udało się. W momencie klikania w przycisk prześlij kręci się ładowanie, potem znika i nic się nie dzieje. Czy to może być wina przeglądarki? Używam Chrome'a. Wyłączyłam wszystkie blokady.

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy