Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Nie przepraszaj, bo nie wywołało to mojej irytacji. Próbowałam jedynie zrozumieć te zasady. Twoje wyjaśnienia są dla mnie zrozumiałe, a Twój przepis na sos był całkowicie z nimi sprzeczny. Ja również czasami szukam przepisów podstawowych i z nich korzystam. Dla mnie nie ma znaczenia kto jest autorem przepisu. Chyba, że się mylę i powinno mieć znaczenie. Dla mnie jedynie ma znaczenie, że ten przepis, pomimo że wartościowy, to nie był zgodny w wymienionymi przez Ciebie kryteriami. Najwyraźniej czego innego szukamy i co innego zatrzyma nas na dłużej na tym portalu. Jest wiosna, więc teraz szukam przepisów na dania sezonowe i jedynie takie przepisy mogą mnie przyciągnąć i zatrzymać tutaj.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babciagramolka
anemon napisał(a):

Ale chyba to wszystko nie dotyczy dzisiejszego dnia, bo mało jest dodanych przepisów, od rana "wiszą" te same, a jedynym nowym przepisem jest przepis na sos. W tym wypadku, ani przepis nie jest "super", ani zdjęcie nie przyciąga wzroku. Są za to dużo lepsze sezonowe przepisy z rabarbarem, szparagami czy grillowany łosoś ze świetnym zdjęciem. Nie muszę chyba dodawać, że oczywiście jest to moje zdanie, ale wydaje mi się, że bardzo obiektywne.


Chyba mówisz o moim przepisie na sos chrzanowy. Przepraszam jeśli Cię zirytowało, że się pojawił na głównej stronie - już został z niej zdjęty. Ale przepisy o których mówisz były przepisami wstawionymi nad ranem i z nich dokonałam wyboru tego co poszło na główną .

Może masz rację - nie potrzebnie wstawiłam przepis na sos tym bardziej że mój , ale wiem, że wiele osób zaczynających swoją przygodę z gotowaniem po prostu takich prostych potraw nie zna . Z tego powodu uznałam , że warto nim zainteresować .
Pomyliłam się jak widać bo wywołał irytację. Przepraszam.

Odp: Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Magdalenaa napisał(a):

Witam Zostaliśmy poinformowani, że ta sprawa była z Panią wyjaśniana telefonicznie. Prosimy o informację, czy to prawda? Postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem.


Kilka minut temu przeprowadziłam rozmowę telefoniczną. Paczka została źle zaadresowana, wróciła do nadawcy i dziś została wysłana ponownie. Tak więc czekam na nagrodę. Mam nadzieję, że jutro dojdzie

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
Ale chyba to wszystko nie dotyczy dzisiejszego dnia, bo mało jest dodanych przepisów, od rana "wiszą" te same, a jedynym nowym przepisem jest przepis na sos. W tym wypadku, ani przepis nie jest "super", ani zdjęcie nie przyciąga wzroku. Są za to dużo lepsze sezonowe przepisy z rabarbarem, szparagami czy grillowany łosoś ze świetnym zdjęciem. Nie muszę chyba dodawać, że oczywiście jest to moje zdanie, ale wydaje mi się, że bardzo obiektywne.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Babciagramolka
anemon napisał(a):

A ja mam pytanie do moderatorek: czy mogłybyście zdradzić według jakiego klucza kwalifikujecie przepis na stronę główną? Wiem, że kiedyś tak było, że musiał to być ciekawy przepis i ładne zdjęcie, ale ostatnio widzę, że ta zasada nie działa, więc domyślam się, że musi być inna. Pytanie: jaka?


Mogę mówić za siebie . Staram się by każdy ciekawy przepis z ciekawym zdjęciem pojawił się choć na moment na głównej ( mowa tu o działce Polecamy przepisy , bo na Dania dnia nie mam wpływu).Uważam , że lepiej by przepisy zmieniały się częstoniż te same ,,wisiały,, przez cały dzień. Ale tu już wkracza przypadek. Są dni kiedy ilość dodawanych przepisów jest duża , a jest dzień kiedy przepisy pojawiają się po kilka sztuk i to czasem przez pół dnia nie ma co nowego wstawić.

Ogólnie w moim przypadku decydujące jest zdjęcie bo ono zwraca uwagę na stronie. Przepis może być super ale jeśli nie będzie przyciągał ku sobie to na czołowej stronie nie spełni swego zadania.

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Magdalenaa
Witam Zostaliśmy poinformowani, że ta sprawa była z Panią wyjaśniana telefonicznie. Prosimy o informację, czy to prawda? Postaramy się jak najszybciej rozwiązać ten problem.

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

anemon
  • anemon

  • Posty: 87
  • Przepisy: 693
  • Artykuły: 3
A ja mam pytanie do moderatorek: czy mogłybyście zdradzić według jakiego klucza kwalifikujecie przepis na stronę główną? Wiem, że kiedyś tak było, że musiał to być ciekawy przepis i ładne zdjęcie, ale ostatnio widzę, że ta zasada nie działa, więc domyślam się, że musi być inna. Pytanie: jaka?

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Witam. Czy dowiem się w końcu co się dzieje z moją nagrodą w konkursie Hortex ? Tyle czasu minęło, dziewczyny nagrody dostały a ja nadal czekam. I ani nagrody ani informacji.
Pozdrawiam

Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dla wszystkich ciekawych odpowiedzi - pochylimy się nad tą kwestią. Co do nowych nagród - będą już niedługo!

Odp: Odp: Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Ciekawa jestem odpowiedzi

Odpowiedz na/ edytuj Tu zgłaszamy problemy z nagrodami!