tzw. inne punkty

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: tzw. inne punkty

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

No i wszystko jasne

Dla Ciebie jasne a dla mnie sainsfikszyn
ale w tym momencie przestało to mnie już interesować.

Odp: Odp: tzw. inne punkty

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
No i wszystko jasne

Odp: tzw. inne punkty

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Są to:

1. zalozenie konta z polecenia: 20 pkt
2. dodanie zdjecia do przepisu: 5 pkt
3. wprowadzenie dodatkowych danych w profilu uzytkownika: 1pkt

dobry

Odp: tzw. inne punkty

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Przyszedł mi taki pomysł do głowy, że sama ewcik mogła by nam wytlumaczyć jak jest dobrą koleżanką z forum. W końcu nie powinno być to żadną tajemnicą.

Odp: Odp: Odp: Odp: tzw. inne punkty

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

to napewno nie za posty bo w rankingu za lipiec też już się takie punkty pojawiły...po prostu chciałabym wiedzieć a tu się okazuje, że nikt nic nie wie ...tajemnica jakaś czy wyższy stopień wtajemniczenia?

Odp: Odp: Odp: tzw. inne punkty

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
mania napisał(a):

misia53 napisał(a):

Pyza napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć za co są tzw. inne punkty? Taka rubryczka widnieje w Rankingu użytkowników. Zwróciłam na nie uwagę za sprawą jednego użytkownika, który "natrzaskał" ich kilka tysięcy w czerwcu i ja też tak chcę! Ja przepraszam, pewnie się okaże, że czegoś gdzieś nie doczytałam, ale jesli ktoś wiem to proszę mnie oświecić.

Pyza ,ja tu już jestem dość sporo i pytałam dziewczyn o co tu chodzi ,ale jakoś nikt nie umiał mi wytłumaczyc.Kiedyś to liczyły się tu oceny za przepisy a teraz nie wiem co .Pewnie chodzi Ci o ewcik - nie rozumiem też tego a chciałabym.Nie mam złych intencji ,jednak rzeczy niezrozumiałe staram się zgłębić.
No cóż, podobno nieświadomi żyją dłużej

posty na forum mająinną rubrykę

Moze chodzi rowniez o punktacje ,ktorej juz nie ma np. za posty na forum ?



Posty na forum mają inną rubrykę

zmieniono 1 raz (ostatnio 01 lip 2009 22:11 przez misia53)

Odp: Odp: Odp: tzw. inne punkty

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
to napewno nie za posty bo w rankingu za lipiec też już się takie punkty pojawiły...po prostu chciałabym wiedzieć a tu się okazuje, że nikt nic nie wie ...tajemnica jakaś czy wyższy stopień wtajemniczenia?

Odp: tzw. inne punkty

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Ja też pierwsze słyszę o innych punktach.

Odp: Odp: tzw. inne punkty

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

Pyza napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć za co są tzw. inne punkty? Taka rubryczka widnieje w Rankingu użytkowników. Zwróciłam na nie uwagę za sprawą jednego użytkownika, który "natrzaskał" ich kilka tysięcy w czerwcu i ja też tak chcę! Ja przepraszam, pewnie się okaże, że czegoś gdzieś nie doczytałam, ale jesli ktoś wiem to proszę mnie oświecić.

Pyza ,ja tu już jestem dość sporo i pytałam dziewczyn o co tu chodzi ,ale jakoś nikt nie umiał mi wytłumaczyc.Kiedyś to liczyły się tu oceny za przepisy a teraz nie wiem co .Pewnie chodzi Ci o ewcik - nie rozumiem też tego a chciałabym.Nie mam złych intencji ,jednak rzeczy niezrozumiałe staram się zgłębić.
No cóż, podobno nieświadomi żyją dłużej



Moze chodzi rowniez o punktacje ,ktorej juz nie ma np. za posty na forum ?

Odp: tzw. inne punkty

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć za co są tzw. inne punkty? Taka rubryczka widnieje w Rankingu użytkowników. Zwróciłam na nie uwagę za sprawą jednego użytkownika, który "natrzaskał" ich kilka tysięcy w czerwcu i ja też tak chcę! Ja przepraszam, pewnie się okaże, że czegoś gdzieś nie doczytałam, ale jesli ktoś wiem to proszę mnie oświecić.

Pyza ,ja tu już jestem dość sporo i pytałam dziewczyn o co tu chodzi ,ale jakoś nikt nie umiał mi wytłumaczyc.Kiedyś to liczyły się tu oceny za przepisy a teraz nie wiem co .Pewnie chodzi Ci o ewcik - nie rozumiem też tego a chciałabym.Nie mam złych intencji ,jednak rzeczy niezrozumiałe staram się zgłębić.
No cóż, podobno nieświadomi żyją dłużej

Odpowiedz na/ edytuj tzw. inne punkty