ulubione lody w waszej rodzinie

Obserwuj wątek

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

tujunga
  • tujunga

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lubię lodziarnię Limoni, dobre lody dla dzieci, bo są robione naturalnie, bez tej całej chemii itd. naprawdę mają wyjątkowy smak.

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Najlepsze lody jadłem w restauracji Mekong w Nowym Sączu. Były to lody z owocami orientalnymi . Pychotka.

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

SuperInterior_pl
Ciężko stwierdzić które są naszymi ulubionymi bo każde są dobre Może z wyjątkiem tych owocowych jak truskawka-ich jadamy o wiele mniej,królują czekoladowe,śmietankowe,waniliowe

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

Tengi
  • Tengi

  • Posty: 32
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zielona Budka - sorbet truskawkowy

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

momo
  • momo

  • Posty: 15
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
śmietankowe i cytrynowe

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

SwojskaPiwniczka_PL
Carte dor - muffinkowe lub tiramisu!

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

LauraPalmer
koło nas jest pyszna lodziarnia i jak lody to tylko tam. sami robią wszystko na miejscu. i jak mają owocowe, to są one tylko sorbetami. ratunek dla małych mlecznych alergików!

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lodow nie jadem ale moi mezczyzni potrafia cale lody Algidy 1kg na raz. Najlepiej ida im wanioliowo czekoladowe. Ja raczej jak cos to kulka lodow trzy razy w roku i jest super

Odp: Odp: Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
A ja lubię lody Ice Mastry Może temu, że produkowane są niedaleko mnie Kiedyś mieszkałam bardzo blisko tej wytwórni Teraz trochę dalej, ale sympatia pozostała Mają duży wybór lodowego asortymentu, a i smak niczego sobie

Odp: Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Kto słyszał o lodach Szkolnickiego? I próbował? Niestety są dostępne tylko w paru punktach nad morzem, jeśli mnie pamięć nie myli... Ale jak byłam dzieckiem to aż tęskniłam za nimi cały rok!

Odpowiedz na/ edytuj ulubione lody w waszej rodzinie