ulubione lody w waszej rodzinie

Obserwuj wątek

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

mango
  • mango

  • Posty: 6
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
u mnie od zawsze jadało się tzw. casatty. Takie lody kupowane na litry. We włoskim stylu. A z dzieciństwa to przypominam sobie lody Zapp. Bodaj Algida je produkowała.

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

besutko
  • besutko

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
najlepsze lody jakie kiedykolwiek jadłam były we włoszech. ahhh na samą myśl cieknie mi ślinka. garden party też kiedyś jadłam i rzeczywiście były dobre. @kołczu zainteresowałeś mnie tymi lodami. muszę spórbować!

Odp: Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

Malgosia*Ieper
Ja mysle, ze takie prawdziwe "wloskie". Jezdzimy na takie nad morze . A w domu to Carte D'Or,

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Na pewno nie będą to lody firmy icemaster plaster, tym bardziej po takiej dzikiej reklamie

Ja bardzo lubię lody z Limoni - mają tam takie cudaczne smaki jak marchew, piwo, buraczek czy oscypek. Ja jednak lubię te mniej odjechane, a te najpyszniejsze to bazylia z cytryną! Mam łzy rozkoszy w oczach jak o nich myślę, tak są dobre chlip chlip...

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

Tylko i wyłącznie lody garden party z firmy ice-mastry. Nie ma lepszych. Szczególnie te biszkoptowo-serowe. Najlepsze.

: Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

agnieszka32910
A ja uwielbiam wszystkie lody
byle nie czekoladowe(to dziwne bo czekoladę uwielbiam)

Odp: ulubione lody w waszej rodzinie

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Klasyczne, białe kostki - śnieżki!

ulubione lody w waszej rodzinie

rozi
  • rozi

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
jakie lody wy lubicie a jakie wasze dzieci. Ja zawsze kupuje duze opakowanie familijne, nasze wspólne ulubione to wiśniowe z sosem wiśniowym w środku garden party firmy ice mastry. Pyszne

Odpowiedz na/ edytuj ulubione lody w waszej rodzinie