Ulubione potrawy

Obserwuj wątek

Odp: Ulubione potrawy

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Zupa pomidorowa, gołąbki , bigos i spagetti

Odp: Ulubione potrawy

Sałatki
  • Sałatki

  • Posty: 16
  • Przepisy: 177
  • Artykuły: 0
Chyba sałatka cezar, nicejska i ryba po grecku. Tak trochę świątecznie, ale wracam do niej nie tylko w Wigilię.

Odp: Ulubione potrawy

Ammelia
  • Ammelia

  • Posty: 11
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
oo zdrowo U mnie zdecydowanie leczo, później żeberka na ostro I zupki.. przede wszystkim barszcz czerwony i ogórkowa.

Odp: Ulubione potrawy

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pierogi, jeszcze raz pierogi a najbardziej to ze szpinakiem

Odp: Ulubione potrawy

kikimora666
Muffiny, ooo tak! To było pierwsze, co sama upiekłam (pierwsze były porażką, potem było już tylko lepiej) i często do nich wracam w różnych fajnych konfiguracjach. ale najbardziej chyba jednak lubię kakaowe z kawałkami czekolady i jakimiś kwaśnymi owocami lub rodzynkami.

Odp: Ulubione potrawy

theqatrick
Spaghetti, muffiny, makaron z serem, risotto z piersi kurczaka.

Odp: Ulubione potrawy

Marika_1961
Witam a u mnie na pierwszym miejscu pierogi z grzybami i kapustapotem oczywiscie golabki jakze by inaczej i z zup pyszny rosolek.No i schabowe ,ktore jem zawsze jak robimy sobie wycieczki jedniodniowe,wtedy w restauracjach schabowe

zmieniono 1 raz (ostatnio 17 sty 2011 16:50 przez Marika_1961)

Odp: Ulubione potrawy

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
U mnie tarta ze szpinakiem i feta lub rokpolem, sałatka grecka bo uwielbiam fetę, ale urozmaicam ją.. owocami Tradycyjne gołąbki, pierogi ruskie i z mięsem " jak u mamy", a także różne kluski, lane, szare, czy kluchy z bułki pszennej. Czasem ma się ochotę na normalnego schabowego w panierce bez kombinowania, ziemniaki i kapuste kiszoną A jeśli chodzi o pizze to z salami i sosem czosnkowym, jak dla mnie klasyka i zawsze smakuje.

Odp: Odp: Ulubione potrawy

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

Podstawowe polskie zupy,czyli rosol,pomidorowa,ogorkowa,szczawiowa itp.

Tak zupy wszelkiej maści na pewno I powtórzę za większością gołąbki, schabowy

Odp: Ulubione potrawy

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
U mnie na pewno schabowe ,gołabki, kaczka nadziewana ,pierogi.......i duzo by jeszcze pisac ,oczywiscie do takich kanonów zaliczę smaki z mojego dzieciństwa!

Odpowiedz na/ edytuj Ulubione potrawy