Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
halina napisał(a):

Sarenko na przeciw mnie jestes malolata i w tak beszczelny sposob piszesz. Tak zachowuja sie i pisza osoby malo inteligentne . Ty zobacz jak ty piszesz czy poprawnie i bez bledow a dopiero mnie sie czepiaj .Na Twoj temat by bylo duzo do pisania ale moja ambicja mi na to nie pozwala . Bo nikt z uzytkownikow tu tak sie nie wyraza piszac tak jak Ty .



Heh...
Rzeczywiscie wg Twoich kryteriów wartosci moralnych, moge byc ''malo inteligentna'', halino - wiosenko50 i kto wie, któz jeszcze...i wiesz co? Wobec tego: tak jestem malo inteligentna, bo w mojej niewielkiej, mlodzienczej glowie, zmiescic sie nie chca ( i nie zechca), prymitywne posuniecia, ktorych Ty, mila, jestes wykonawczynia. Mam tutaj na mysli : posiadanie tajnych kont na serwisie oraz anonimowe wystawianie rewelacyjnym przepisom,najnizszych, krzywdzacych ocen - ZENADA.
Teraz juz wiem, ze kiedy Cie najdzie ''emocja'' , to zaczynasz strzelac jedynkami. A moze juz troszke, w Twoim wieku, emocje powinnas zaczac opanowywac?, chociazby przez wzglad na zacnosc przezytych lat.....


Cytat dnia : chociaz ja na pewno duzo wiecej znam sie niz Ty - usmialam sie do lez

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Nie ma co zazdroscic Pyzie jej znakomitych przepisow, tylko trzeba wziac sie do pracy i duzo, duzo cwiczyc, a jak to nie wyjdzie, to otworzyc serce, na gotowanie, a moze i na caly swiat!

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Oczywiście, że chcę zabłysnąć i wygrać nagrodę - inaczej nie brałabym udziału w konkursie, to chyba jasne. Co do doświadczenia to nie będę polemizować, nie uważam się za mistrza kuchni, ja po prostu gotuję w domu, dla rodziny i znajomych, i lubię to robić. A oceny? Już dawno nie oceniłam żadnego przepisu na 1 czy 2 punkty a należałoby i to sporo. Ale po co? Do autorów, których akurat mam na myśli, i tak nie dotrze ew. krytyka i zwrócenie uwagi na błędy a tylko mszczą się później wystawiając niskie oceny nawet nie komentując więc nie wiem co im się w danym przepisie nie podoba. Uważasz, że to jest fair? Nie wszystkie przepisy są dobre, czasami wkradną się błędy podczas pisania - powinniśmy zwracać sobie nawzajem zwracać na nie uwagę, radzić koleżankom i kolegom jak zrobić coś lepiej czy inaczej a nie obrażać się i robić na złość. Oczywiście, że cieszą mnie dobre oceny moich przepisów, ale zawsze chętnie wysłucham rad i krytyki, tylko trzeba je napisać!
Życzę Ci powodzenia , Halina, tak w gotowaniu jak i konkursach! Życzę szczerze bo konkurencja, ta zdrowa, jest bardzo mobilizująca i twórcza.
Więcej luzu, życzliwości i spokoju - życzę przede wsztstkim sobie, ale i Wam wszystkim

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Sarenko na przeciw mnie jestes malolata i w tak beszczelny sposob piszesz. Tak zachowuja sie i pisza osoby malo inteligentne . Ty zobacz jak ty piszesz czy poprawnie i bez bledow a dopiero mnie sie czepiaj .Na Twoj temat by bylo duzo do pisania ale moja ambicja mi na to nie pozwala . Bo nikt z uzytkownikow tu tak sie nie wyraza piszac tak jak Ty .



.

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Pyzo , wiesz co mnie oburzylo , to juz sie nazbieralo od jakiegosc czasu i po prostu emocje mnie poniosly .Zawsze duzo jest czepiania sie , gdy sa konkursy Wczesniej przeczytalam Twoj artykul o zupach i jest dobry po prostu starasz sie o to by w tym konkursie zablysnac i miec nagrode . Jest okej., ale w ostatnim zdaniu ewidentnie apelujesz o ocenianie Twoich przepisow i to mnie oburzylo , bo skoro komus zarzuca sie, to samemu trzeba byc w porzadku wobec innych .Czy uwazasz , ze gotujac przez 35 lat nie gotowalam tych przepisow , jesli sie nie wie to w ten sposob nie pisze sie opini o ludziach.A, ze znasz sie na gotowaniu ja Tobie nie zarzucam , chociaz ja na pewno duzo wiecej znam sie niz Ty . Jest przyslowie praktyka czyni mistrza . Ty tez oceniasz ludzi bardzo nisko i nkt nie ma o to pretensji . Ja nie uwazam , ze przepisy bez zjdjec sa gorsze . Bo wedlug nich sa bardzo pyszne potrawy . Przepisy ze zdjeciami tylko bardziej przyciagaja uwage . Wiec nie raz trzeba sie zastanowic co sie napisze.

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Teresko, tak jak napisała Sarenka, chodziło mi o te przepisy wklepywane na ilość, bez ładu i składu. Ty należysz do grona osób, których przepisy, nawet bez zdjęć są klarowne i czytając je wie się, że pisała je osoba mająca doświadczenie. Takie też są np. przepisy Natali...
Na szczęście nowy konkurs ma zmieniony regulamin i już nie liczy się ilość, ale jakość! I zobaczcie - od razy są efekty! nie mamy potopu setek przepisów na zupy!

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 sie 2009 10:13 przez Pyza)

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

teresa.rembiesa
Tak Sarenko ja zgadzam się z Pyzą i z Tobą i jeszcze z paroma osobami tylko chodziło mi o te zdjęcia choć sama mam nerwy na siebie że znowu zapomniałam a dzisiaj np. mogłam zrobić 3 zdjęcia do moich przepisów to nie mam aparatu bo mąż zabrał na wczasy

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Teresko, mysle, ze Pyza miala na mysli tylko te osoby, ktore lawinowo wklikuja tutaj przepisy, czesto niespojne i niesprawdzone. Chyba wszyscy wiemy o jaka grupke uzytkownikow chodzi Jest tutaj troszke takich osob, ktore rzeczywiscie dodaja fajne, sprawdzone i dobrze przepisy, niekoniecznie ze zdjeciami. Ale, jak sama zauwazasz sytuacja jest czesto taka, ze osoby z marnymi przepisami, lubia czasami zmetnic, zaszkodzic, zagrac na nerwach. A uczciwym osobom to po prostu przeszkadza...

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

teresa.rembiesa
Pyzo co do zdjęć to nie do końca masz rację ja mam wszystkie przepisy bez zdjęć,ale zapewniam cię że każdą potrawę którą podałam robię bardzo często bo mojej rodzinie bardzo smakują i dlatego chciałam się nimi z wami podzielić.Jak coś przyrządzam to sobie myślę muszę zrobić zdjęcie,potem przychodzą goście albo,dzieci na proszony obiad i klapa zjedzone zdjęcie nie zrobione ,skleroza

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Bahus, przecież nie miałam na myśli ludzi, którzy zajmują się kucharzeniem mniej lub bardziej zawodowo tylko osoby "wklepujące"! Ja, choć amatorka i zwykła gospodyni domowa, też mogłabym usiąść i wpisać przynajmniej dziesiątki, jeśli nie setki, przepisów na różne potrawy, które w życiu przygotowywałam, ale po co? W miarę na bieżąco wstawiam przepisy i zdjęcia tego co gotuję i tak, w/g mnie, jest dobrze. Dla mnie, większość przepisów bez zdjęć na portalu, to bełkot. Oczywiście, nie wszystkie - są i takie bardzo dokładne i ciekawe, ale to tylko wyjątki potwierdzające regułę...

Odpowiedz na/ edytuj Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)