Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Obserwuj wątek

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Pyzo, z jednym się z Tobą nie mogę zgodzić (cytuję Twoje zdanie) "uważam, że jeżeli ktoś wpisuje ich ponad 150 na miesiąc to jest fizycznie niemożliwe aby te potrawy przyrządzał więc...". (koniec cytatu). Kuchnią zajmuję się od ponad 30 lat, (w tym wiele lat profesjonalnie). Przez te lata uzbierałem dziesiątki tysięcy przepisów. Są to przepisy z wielu poza internetowych źródeł. "Swoich" w tej kolekcji mam ok 1500...(wszystkie są od dawna umieszczone na innym portalu.) Mogę w każdej chwili dołączyć ich tutaj jeszcze ok tysiąca. I co? Twoim zdaniem jest fizyczną niemożliwością abym ich nie przyrządzał? Jasne, że zagwarantować nie mogę,że w 100% sam je wykonałem. Są to też dokonania moich przyjaciół kucharzy i podobnych do mnie pasjonatów. Ciągle się zastanawiam czy przepisy te tutaj "powklejać" Są oczywiście bez zdjęć bo wtedy kiedy powstawały, nie stać mnie było na kolorowe zdjęcia. (a o aparatach cyfrowych jeszcze wtedy się nikomu nie śniło).
Co do reszty Twojego tekstu zgadzam się z Tobą całkowicie.

zmieniono 3 razy (ostatnio 09 sie 2009 13:56 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Halina, nie rozumiem Twojego oburzenia. Jestem, tak jak Ty, użytkownikiem forum i mam pełne prawo wyrażać na nim zarówno swoje pozytywne opinie jak i żale. Po prostu nie czytaj moich postów i już. I powtórzę za Sarenką - jeśli dostałaś jedynki to może na nie zasłużyłaś? Ja tego nie wiem bo nie czytam Twoich przepisów - z zasady nie czytam przepisów bez zdjęć a poza tym uważam, że jeżeli ktoś wpisuje ich ponad 150 na miesiąc to jest fizycznie niemożliwe aby te potrawy przyrządzał więc...wniosek nasuwa się sam. Dla mnie, i dla wielu innych, takie osoby nie są żadną konkurencją. Ja robię swoje i tylko osoby znające się chociaż trochę na gotowaniu docenią to i skomentują, wcale nie zawsze pozytywnie. Mierzi mnie tylko fałszywość i złośliwość, i to będę zawsze piętnować.

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Przede wszystkim droga halino, nie jestes tutaj osoba, ktora powinna podsumowywac czyjakolwiek inteligencje. Jak zauwazylas, nikogo to tutaj nie obchodzi a Ty z pewnoscia nie nalezysz do osob, ktore wioda prym w tym zakresie , co zreszta niejeden z nas zauwazyl na forum. Wypowiadac sie tez trzeba umiec, a jak sie nie ma zdolnosci oratorskich, to niskolotny belkocik zostawiamy za drzwiami swoich domów. Od dluzszego czasu mam wobec Ciebie konkretne podejrzenia i jestem w 99% przekonana, ze to Ty ukrywasz sie pod pseudonimem wiosenka50. Siejesz negatywne emocje, wprowadzasz niechec do swojej osoby, wtykajac nosa w miejsca, w ktorym nikt nie chce go ogladac. Przyjrzyj sie sobie: najprawdopodobniej czerpiesz niezdrowa satysfakcje z poniewierania pracy i zaangazowania jaka czerpiemy z przygotowywania potraw, w ktore wkladamy wiele poswiecenia, czasu i serca. W momentach, kiedy Twoje ukryte poczynania zostaja w pewien sposob uwypuklone (oczywiscie nie mamy 100% pewnosci, choc moderatorzy mogliby to sprawdzic), Ty z bezczelna szyderczoscia i wzniosloscia wkraczasz ze swoimi 5 groszami. Nie chcemy tutaj takich osob i nie chcielabym miec takich, w swoim otoczeniu. Przykro mi, ze osoba duzo starsza ode mnie jest bardziej niedojrzala intelektualnie od niejednej osoby mlodszej ode mnie, ktora znam, cenie i szanuje. To nie my siejemy tutaj zamieszanie, bo wiekszosc osob ocenia nasze przepisy wysoko. Wielokrotnie dostalam bardzo pozytywne opinie od osob, ktore sporzadzily proponowane przeze mnie daniai i to jest dla mnie ocena mojej pracy. Skoro dostalas jedynki - a wiem, jak wygladaja Twoje przepisy, najwyrazniej na nie zasluzylas, i moze konsekwencja Twojej zazdrosci o rewelacyjne przepisy, jest wlasnie atak z ukrytego konta i bombardowanie jedynkami. Zreszta kto nie wierzy, czy halina to wiosenka50, niech wejdzie na watek o maseczkach, otworzony przez haline i sam sie przekona...

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Ja tez dostalam juz nieraz jedynki i nie rozchodzi mi sie o to , nie wypisuje zalow . Kazdy ocenia jak sie mu podoba . Widze , ze zawsze te same osoby robia zamieszanie z ocenianiem . Hehe nie moze byc dlugo spokoju na forum , nie wiem po co jest takie zachowanie , mysle , ze inteligentnych osob .

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
wiosenka50 juz dawno zalazla mi za skore. Weszla sobie ot tak i zostawila mi 3 jedyneczki w odstepie kilku minut. Nie lubie tego rodzaju dziecinad i chamstwa. Gram fair i tego samego oczekuje od innych, bo tak chyba powinno byc nieprawdaz? Bardzo bym chciala, aby zrobiono male dochodzenie i ujawniono, kto kryje sie pod tym pseudonimem, mam swoje podejrzenie, ale nie jestem w 100% pewna. Otworzylam kiedys taki watek: ''Czy to jest fair'' no ale nic z tego nie wyniknelo. Najwyrazniej takie zagrywki nie stanowia problemu na tej stronie. Dla mnie jednak takie posuniecia sa niedopuszczalne. Podobnie jak ataki z ukrytych kont, paranoja...

Odp: Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Ciekawa byłam kiedy się zacznie...i się doczekałam Trwa nowy konkurs i twardo postanowiłam zawalczyć o książkę będącą nagrodą (przypominam, że książek jest 10!, dla 10 osób). Dostałam dzisiaj dwie słabe oceny do zup. I nie byłoby w tym nic dziwnego, przecież nie każdemu musi się podobać mój przepis, ale przyznały je użytkowniczki, które same nie dodały jeszcze na portalu ani jednego przepisu. Ciekawe, prawda? Ciekawe co lub kto się za tym kryje, bo oczywiście komentarzy nie dodały żadnych. Nie wiem czy takie działanie jest bardziej śmieszne czy żałosne, ale osobom o nicku stasia i wiosenka50 dziekujemy za rozrywkę Przynajmniej coś się dzieje

Odp: Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Wiecie, co dzisiaj przyszło mi do głowy? Otóż chyba powinnam być dumna z tych jedynek! Przecież ktoś kto je wystawia nie komentując, do tego czasami do kilku przepisów, daje chyba do zrozumienia, że jestem dla niego konkurencją, że się mnie obawia. A jeśli daje je w odwecie za moją ocenę (zawsze te słabe wystawiam z komentarzem dlaczego) to znaczy, że miałam rację i trafiłam w sedno. Tylko zaraz naszła mnie inna myśl: czy ja jestem dla takiej osoby konkurencją? No, cóż, może to zarozumialstwo z mojej strony, ale nie będę się zniżać do takiego poziomu...
Ulcia, nie przejmuj się! Nie warto! Zerknij na rankingi miesiąca i sałatek - wstyd być w takiej czołówce...

I zgadzam sie z Toba Pyzunia calkowicie.

Odp: Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Wiecie, co dzisiaj przyszło mi do głowy? Otóż chyba powinnam być dumna z tych jedynek! Przecież ktoś kto je wystawia nie komentując, do tego czasami do kilku przepisów, daje chyba do zrozumienia, że jestem dla niego konkurencją, że się mnie obawia. A jeśli daje je w odwecie za moją ocenę (zawsze te słabe wystawiam z komentarzem dlaczego) to znaczy, że miałam rację i trafiłam w sedno. Tylko zaraz naszła mnie inna myśl: czy ja jestem dla takiej osoby konkurencją? No, cóż, może to zarozumialstwo z mojej strony, ale nie będę się zniżać do takiego poziomu...
Ulcia, nie przejmuj się! Nie warto! Zerknij na rankingi miesiąca i sałatek - wstyd być w takiej czołówce...

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Czytam ,czytam i brak mi slow.Kiwi znow mi jedyneczke wstawila.Msci sie na mnie strasznie Ja jej 2 jedynki,a to indywidulum mi 4 jedyneczki.I mysle ,ze lada dzien znow mi ciachnie 1.Smiac mi sie chce strasznie.Pyza masz racje pozakladajmy po kilka kont i wstawiajmy 1.( hihihihihihi).
Wiecie dla mnie to jest dziecinada i to straszna ale nie mamy na to wplywu,a szkoda.

Odp: Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Tez widzialam ten przepis, przeczytalam i zostawilam w spokoju, w sumie to nie moj portal i za balagan na nim nie odpowiadam. Wedlug mnie takie przepisy powinny byc przez nas, uzytkownikow, wychwytywane,eksponowane i automatycznie usuwane przez moderatorow. Ale wiele jest tutaj obciachowych pozycji, ale jak widac nie przynosza one wstydu portalowi, wiec jest jak jest...Pyzo, rozumiem, ze masz pewne doswiadczenie w prowadzeniu tego tupu stronek i rozumiem Twoje emocje, ja jak wiesz, mam podobne reakcje, ale najzwyczajniej w swiecie - choc nie zawsze - zlewam

Odpowiedz na/ edytuj Uważajcie, zemsta będzie bolesna :-)