używki przy posiłku

Obserwuj wątek

Odp: Odp: używki przy posiłku

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
jarek-energy napisał(a):

- pozytyw;
kurcze zawsze po jedzeniu kawka i papieros,,,noooo to jest zycie , a co?...nie wiadomo od czego czlowiek umiera , a to sama rozkosz ...
negatyw:
- kurcze wiem o tym że moje kubki smakowe pracuja inaczej niz gdybym nie palił i pił kawy
- rozsądnie:
gdybym nie pił kawy i nie palił papierosow nie doprawialbym tak potraw jak teraz bałbym sie chyba reakcji.....
wiesz dopóki innym smakuje to co robisz to z twoimi kubeczkami nie jest tak żle... np. ja nie wyobrażam sobie kieliszka koniaku bez cygara ,,,choć nadal twierdzę że dopiero po jedzeniu

Odp: używki przy posiłku

jarek-energy
- pozytyw;
kurcze zawsze po jedzeniu kawka i papieros,,,noooo to jest zycie , a co?...nie wiadomo od czego czlowiek umiera , a to sama rozkosz ...
negatyw:
- kurcze wiem o tym że moje kubki smakowe pracuja inaczej niz gdybym nie palił i pił kawy
- rozsądnie:
gdybym nie pił kawy i nie palił papierosow nie doprawialbym tak potraw jak teraz bałbym sie chyba reakcji.....

Odp: używki przy posiłku

Jestem przeciwnikiem. Kiedyś pamiętam na imprezie znajomy poszedł dalej i wrzucił temat: "A co sądzicie o jedzeniu papierosów?"

się zaczeła dyskusja i szpanerstwo jak to ja umiem zjeść faje...

* sam nie pale jakby co

używki przy posiłku

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
ja uzależniny od kawy i dymka przenigdy nie łączę tych rzeczy w trakcie strawy ... wyjątkiem w tym temacie jest wino cała reszta po... a jak wy myślicie i nie pytam oto co szkodzi a co nie?

Odpowiedz na/ edytuj używki przy posiłku