W swojej kuchni zawsze mam....

Obserwuj wątek

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

A. L.
  • A. L.

  • Posty: 37
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witam!

Na moim blogu znajdziecie fajne i proste przepisy.
Wszystkie były wykonane i potwierdzam ich pyszny smak!

http://wszystkookulinariach.blogspot.com

ZAPRASZAM SERDECZNIE!
CODZIENNIE NOWE PRZEPISY :-)

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Ja tez zawsze robie zapasy .. z tego względu ze mieszkam za miastem i niemozliwe by bylo ciagle ganianie. Oczywiscie sklepy mam blisko ale jak to w sklepikach.. nie zawsze wszystko mozna dostac.. jeżdżę wiec raz na miesiąc do Kauflandu zeby zrobic poważne zakupy.. no wiec makarony- kilka rodzajów. kasze, ryż, cukier, oliwki, owoce morza, rózne puszeczki i słoiczki.. potem jest problem z poupychaniam tego wszystkiego ale kiedy przychodzi pora to wszystko mam . do tego zamrażarka wypchana darami z ogrodu.. bo ogrodek choć mały to dla siebie zawsze wystarcza.

Odp: W swojej kuchni zawsze mam....

kinia01
  • kinia01

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lubię mieć zrobione zapasy i dlatego zawsze mam makarony, ryże, kasze, warzywa konserwowe i pełną zamrażalkę mięsa i mrożonych warzyw. W ten sposób nie muszę martwić się, gdy pojawiają się niespodziewani goście

W swojej kuchni zawsze mam....

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
... no właśnie. Bez czego nie wyobrażacie sobie funkcjonowania swojej kuchni. Albo inaczej- może jesteście na to skazani mimowolnieNp paczki od rodziny, podarunki od sąsiadów, bo mają np nadmiar czegoś. Albo najzwyczajniej lubicie i musicie mieć w zapasie coś, bo korzystacie często a i rodzinka lubi.

U mnie zawsze jest dużo żurawiny, suszonych grzybów i orzeszków piniowych pod dostatkiem, dlatego często nie mając ich w planie - spojrzę na pudełko i dorzucam na koniec do potrawy, a co Jak jest- to trzeba korzystać Tak samo zawsze mam szpinak mrożony i starte warzywa do zupy. A z ziół- gałązki tymianku i zioła prowansalskie. Wersja na nagły głód- opakowanie jakiegoś makaronu, parmezan oraz pesto na czarną godzinę;D

Odpowiedz na/ edytuj W swojej kuchni zawsze mam....