W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

https://gotujmy.pl/szrlotka-na-goraco,przepisy,97654.html#comments

Odsylam Was do tego przepisu i komentarzy.Zobaczycie jak reaguje autorka przepisu na uwagi dotyczace wprowadzania w blad przepisem na ciasto ucierane z jablkami pod nazwa szarlotki.

Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Wyobrażam sobie ile macie pracy... współczuję serdecznie, stawiam sok porzeczkowy z kostkami lodu)

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Kochani- w zasadzie powinnam ten post zatytułować ,,W trosce o dobre samopoczucie Moderatorów " Sprawa jest taka - jak wiecie w związku z pojawieniem się nowego systemu punktowania i fantastycznymi nagrodami ogromnie wzrosła ilość przepisów wstawianych na stronę .Dostajemy oczopląsu . Od rana prawie nie odchodzę od laptopa .Ale nie o tym chciałam. Wiem , że każdy chce wstawić jak najprędzej i mieć to z głowy - tyle , że skutkuje to ogromną ilością późniejszych edycji. Błagam - poświęćmy kilka sekund na sprawdzenie przepisu przed wstawieniem .Jak widzę kilkadziesiąt edycji jednej osoby zrobionych w ciągu pół godziny to aż mi się płakać chce

A tak przy okazji - mam nadzieję , że ktoś się ulituje i postawi coś zimnego .

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Bahus, nie chodzi o to żeby nie brać udziały w konkursach, ale żeby bawić się przyjemnie i co najważniejsze uczciwie! a niektórzy zamiast bardziej się postarać kombinują za wszelką cenę...

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Buniu...właśnie dlatego nie biorę udziału w konkursach. Ten "wyścig szczurów" bardzo mnie denerwuje. Wolę sobie "odpuścić" i mieć spokój.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
też to zauważyłam, Buniu...niestety...niektóre "koleżanki" pogrywają sobie bardzo nieładnie a wręcz nieuczciwie!

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Kochani - nie wytrzymałam - muszę o tym napisać > Ja wiem , ze konkurs to rywalizacja i każdy chce wygrać. Ale do pasji mnie doprowadza jak widzę kiedy raptem pojawiają się konkursowe przepisy wstawione przez dwie różne osoby - a użyte na zdjęciu przedmioty identyczne .Specjalnie nie piszę o co chodzi bo nie chcę tej osoby dołować - ale tak się nie robi . Konkursowe przepisy wstawiamy na swoje konto i liczymy na wygraną lub nie ( a tak to co - dwie nagrody ktoś chce zgarnąć ? ) Brzydko.
Druga sprawa to ranking. Znów się zaczyna wyścig szczurów .Czy na prawdę ktoś kto nabija sobie punktów uważa że nikt tego nie zauważy ? Że nikt nie widzi że fantastyczne przepisy wleką się w ogonie a raptem ,, wszyscy ,, głosują na jedno i to samo ?
Odechciewa się wszystkiego .Uwielbiam konkursy i nie jest mi przykro przegrywać - ale z kimś kto jest dobry a nie z ,, pazernym ,, .

To tyle .Ulżyło mi .

No i nie ulżyło - znalazłam trzecie konto tej samej osoby startujące w konkursie to już jest chore .

zmieniono 1 raz (ostatnio 24 maj 2011 12:04 przez Babciagramolka)

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Babciagramolka
Chciałam tylko napisać temu kto wyraźnie chce utrudnić pracę Moderatorom ( co prawda wysyp nastąpił jak na razie u jednej ) i tworzy fikcyjne konta na potęgę po to by wrzucić na nie 1-2 ewidentne plagiaty - ze numer nie przejdzie .

Zwracam uwagę wszystkim użytkownikom na tą ,, zabawę ,, .Wczoraj w czasie ok. 30 minut pojawiło się jak dobrze policzyłam 9 kont a na nich ,, piękne plagiaty ze zdjęciami ,, . Komuś bardzo zależy na zepsuciu atmosfery na stronie .

Mówi się trudno - moderatorzy sie pomęczą .

Mam tylko prośbę - nie denerwujcie się jeśli coś umknie naszej uwadze i plagiat się prześlizgnie bo od takiej masówki można dostac oczopląsu . Te zgłoszone ostatnio przez Bernikę i elzbieta8960to właśnie z tej serii .
Normę roczną w pisaniu do tych plagiatorów chyba przyjdzie wyrobić przez tydzień - ale nic to - styl się nam poprawi .

Jeszcze raz gorąca prośba - pomóżcie - zwróćcie baczniejszą uwagę na te nowe konta pojawiajace się hurtowo i wybaczcie jak coś nam umknie .
Miłego dnia życzę wszystkim

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 maj 2011 09:47 przez Babciagramolka)

Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

No coz ...trudno Ale dzisiaj sobota wlasnie umowilam sie na pasemka,trzeba sie do ludzi upodobnic na wiosne.....a poza tym evita0007 narobila mi smaka na salatke jarzynowa i jesli nie zrobie to chyba dostane skretu kiszek...
Pozdrawiam i zycze wam milego weekendu

Odp: Odp: : W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
elzbieta8960 napisał(a):

Uwazam ze takie hurtowe wstawianie przepisow powinno byc dokladnie sprawdzane.Bardzo czesto widac ze te przepisy sa kopiowane..np.jak na literke S to kilkanascie przepisow na salatki z tym tamtym owym....naprawde az mi sie czytac tego nie chce bo odrazu odnosze wrazenie ze to spis tresci z jakiejs ksiazki hurtem jak leci.Na mnie to dziala jak czerwona plachta na byka i omijam te przepisy szerokim lukiem.Czy naprawde nie ma na to jakiegos sposobu ?

Elu, naprawdę nie ma! Jest nowy użytkownik,wstawia przepisy dziesiątkami, do 99% mogę podać strony oryginałów i co? I nic, bo zmienia przepis kosmetycznie. A żeby można było zbanować,musi być plagiat 100%. W ten sposób kółko się zamyka.

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie