W trosce o miłą atmosferę na stronie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Papaja napisał(a):

dużo osób już jest w tym klubie, ja jak na razie komentarze od pewnej awanturującej i złośliwej pani ale mam to gdzieś, wiem jaka jest prawda i moderatorzy też wiedzą


Dlaczego nie napiszesz po prostu, że to ja skomentowałam Ci dwa przepisy? Ja się tego nie wstydzę. A zdjęcia w nich masz zeskanowane na bank! i nie tylko ja to zauważyłam - moderatorzy nie usunęli bo nikt jeszcze nie trafił skąd są skany. Czy napisanie prawdy uważasz za złośliwość i awanturowanie się? Nawet Ci tych przepisów nie oceniłam bo po co? i tak nic do Ciebie nie dociera...Kłamca i oszust będzie nim zawsze, nawet jak zmieni nicka


zmieniono 1 raz (ostatnio 03 lis 2010 20:07 przez Pyza)

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
ja mam 4 chyba to się nie załapię?

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
gosia19761 napisał(a):

Witam mnie tez dzisiaj dostało się od babuszki dostałam sześć jedynek cudownie zapiszecie mnie do waszego klubu

No, Kochana! Z 6 to na kandydata się kwalifikujesz! Staraj się bardziej!

Odp: Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

tylko komentuje że zdjęcia niby mam skopiowane czy zeskanowane jak nawet skanera nie posiadam a aparat nie zawsze dobrze zdjęcia robi zwłaszcza aparat w telefonie

Papaja, a nie myślisz o kupnie aparatu? Rozwiązałoby to Twoje problemy ze zdjęciami.Nie gniewaj się, ale niektóre są nie czytelne.A co do osoby o której piszesz - nie jest złośliwa.Wiesz, o co jej chodzi.Płacisz za błędy kociej młodości!

Odp: Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
tylko komentuje że zdjęcia niby mam skopiowane czy zeskanowane jak nawet skanera nie posiadam a aparat nie zawsze dobrze zdjęcia robi zwłaszcza aparat w telefonie

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

dużo osób już jest w tym klubie, ja jak na razie komentarze od pewnej awanturującej i złośliwej pani ale mam to gdzieś, wiem jaka jest prawda i moderatorzy też wiedzą

Jedynkuje Cię? a, już wiem o kogo chodzi!

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 lis 2010 18:50 przez Henia)

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
dużo osób już jest w tym klubie, ja jak na razie komentarze od pewnej awanturującej i złośliwej pani ale mam to gdzieś, wiem jaka jest prawda i moderatorzy też wiedzą

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

gosia19761
Witam mnie tez dzisiaj dostało się od babuszki dostałam sześć jedynek cudownie zapiszecie mnie do waszego klubu

Odp: Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
szczurek napisał(a):



Jak ty się ładnie uśmiechasz

Odp: W trosce o miłą atmosferę na stronie

Odpowiedz na/ edytuj W trosce o miłą atmosferę na stronie