Walentyni

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Walentyni

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Super pomysł Trochę pracy, a efekt wart zachodu Moje dziewczynki miałby ubaw przy takiej dekoracji Nim mój mąż, by to zobaczył romantyczny wystrój by zniknął Ciekawe kto byłby bardziej zadowolony on czy nasze pociechy

Odp: Walentyni

margharita
Ja mojemu chłopakowi zawsze robię psikusa na walentynki. W tym roku kupiłam żelowe ozdoby w kształcie serduszek, napisów Love i buziaków w Biedronce, po czym ponaklejałam to na naszym dużym lustrze w łazience, na przeszkleniach w meblach i na szybach. W doniczki powbijałam czerwone serca na patyku z piórkami dookoła, w łazience ustawiłam odświeżacz w kształcie serca (taki wkładany do czerwonego płynu) a wszystkie jego Earl Grey'e (uwielbia czarne herbaty) pozamieniałam na Teekanne Love w czerwonych pudełeczkach. Ja miałam z rana ubaw (zrobiłam to w nocy), a mina mojego chłopaka była bezcenna!

Odp: Walentyni

ciasteczka
My walentynki spędzaliśmy na osobno. Mąż jak na złość musiał iść do pracy. Plus był taki, że udało mi się zrobić mu torcik Po powrocie z pracy miał mega niespodziankę

Walentyni

mocsłodkości
Walentynki tuż tuż. Obchodzicie to zaadoptowane święto, czy też go nie uznajecie? Jak spędzacie czas w tym dniu? Przygotowujecie jakieś smakowitości?

Odpowiedz na/ edytuj Walentyni