Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Obserwuj wątek

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Kawoszka_Ala
Ja bardzo lobię Pana Gesslera, szczególnie za jego program "Diabelskie gary" no i za restaurację U Kucharzy

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

k.tyczynski
George Calombaris, Gary Mehigan, Anthony Bourdain, Gordon Ramsay, Jamie Oliver i guru Paul Bocuse

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 paź 2012 16:19 przez k.tyczynski)

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Jajecznica ala Gordon, czyli pół poranka nad garami

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/PUP7U5vTMM0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dla wszystkich fanów Tony'ego Bourdain dobra wiadomość - jego nowy program, ma opowiadać o szefach kuchni, będzie próbą wejścia w ich głowy Dla mnie bomba

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/N4Blj2C_j3M" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


zmieniono 1 raz (ostatnio 11 paź 2012 12:52 przez kołczu)

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

oszude
  • oszude

  • Posty: 55
  • Przepisy: 183
  • Artykuły: 0
Cały czas podziwiam Okrase ale ostatnio podróże po dalekim wschodzie Pascala też mnie pociągają bo lubie tą kuchnie.

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

natsu
  • natsu

  • Posty: 8
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 27
Obydwaj panowie (Bourdain i Ramsey) niezaprzeczalnie mają klasę, bardzo lubie ich programy.
Osobiście podziwiam też za ciężką prace i wytrwałość w dążeniu do celu Jamiego Olivera. Pamiętam jak pierwszy raz widziałam jego zdjęcie w książce od angielskiego, kiedy zaczynała się jego sława - wtedy był z niego taki "dzieciak" pełen marzeń i... dalej nim jest Jego zapał jest zaraźliwy.

I jeszcze Nigela bo nie umiem jej nie kochać za urocze łakomstwo.



zmieniono 1 raz (ostatnio 02 lip 2012 14:00 przez natsu)

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Masz rację, ma nieodparty urok. Ja też go bardzo lubię, jego programy są świetne, no może nie w wersji tego kudłacza ala dzieci kwiaty, ale w słusznym wieku wygląda rewelacyjnie

zmieniono 1 raz (ostatnio 26 cze 2012 09:58 przez Tit)

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
E tam, oto prawdziwe ciacho hehe - młody Anthony Bourdain! A tak przy okazji - dzisiaj obchodzi 56 urodziny!
obrazek obrazek

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Może nie jest to jakieś wielkie ciacho, ale na pewno jest męski. Co o nim sądzicie jako o facecie?
obrazek obrazek

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Na wasze życzenie - wasz idol
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??