Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Obserwuj wątek

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

BOSIAS
  • BOSIAS

  • Posty: 2
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
MOIM ULUBIONYMI KUCHARZAMI TO OCZYWISCIE MAGDA GESSLER, MA SUPER POMYSLY ALE JA JA LUBIE ZA TRADYCYJNE POLSKIE DANIA, OCZYWISCIE ROBERTA MAKLOWICZA ZA PRZYBLIZENIE MI TRADYCYJNOSCI Z KAZDEGO WATKA SWIATA, I JESZCZE NAPOMNE O OKRASIE, BO TEZ JEST SWIETNYM KUCHARZEM A Z SWIATOWYCH NAJLEPSZYCH KUCHARZY UWAZAM TYLKO GORDONA RAMSAY. POZDRAWIAM.

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Ankha
  • Ankha

  • Posty: 46
  • Przepisy: 120
  • Artykuły: 0
Na tę chwilę nie ma żadnego "ulubieńca".Dawniej z przyjemnością oglądałam programy Makłowicza.Oczywiście Gordon i nieco mniej entuzjastycznie -Gesslerowa z jej "Rewolucjami'
Miło się oglądało wyczyny gościa od "Niecodziennych rarytasów", odważny człowiek

Odp: Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Anthony Bourdain, bez dwóch zdań - doskonałe połączenie Roberta Makłowicza i Micka Jaggera

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

kasiunia.1981
Uwielbiam Gordona Ramsaya i Nigelle Lawson

Godzinami mogłabym oglądać " the Kitchen nightmares" i" the f world" .


zmieniono 1 raz (ostatnio 08 maj 2012 10:12 przez kasiunia.1981)

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Kszakowa
  • Kszakowa

  • Posty: 6
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
zdecydowanie uwielbiam oglądać polskich kucharzy,Łapanowski,Makłowicz,Jakubiak,Chrząstowski,Przykaza...
ale mam też wielką słabość do Jamiego Olivera,moim zdaniem to klasa sama w sobie.
Genialni Panowie !

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

pszczolkaanulka
jestem niezmiennie oczarowana Robertem Makłowiczem, jego kulturą osobistą, a i tym, że nie tylko mówi pięknie ale i mówi o czymś, przybliża kultury krajów do których zawita

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Agiatis
  • Agiatis

  • Posty: 57
  • Przepisy: 232
  • Artykuły: 0
Namiętnie oglądałam hell's kitchen i w jednym z odcinków, z wygraną drużyną pojechał na pin bal. On sam, ich było kilkoro. On ma taką kondycję do pozazdroszczenia, wymiótł ich w drobny mak. Najzabawniejsze porównanie Gordona jakie usłyszałam od nich to: marszczy się jak shar pei gdy się złości..... padłam wtedy.
Uwielbiam go jako kucharza, jest szczery do bólu w sferze zawodowej jak i w życiu osobistym. O czym mógł się przekonać jego teść.
Każda produkcja z jego udziałem jest udana

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Ja mam piękne zdjecie dla wielbicielek i wielbicieli tego pana
Chyba też go zacznę lubić
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 10 lis 2011 20:45 przez Netka)

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

ewelina.mn
  • ewelina.mn

  • Posty: 21
  • Przepisy: 663
  • Artykuły: 406
Ja nie mam swojego ulubionego kucharza ale czasem lubię obejrzeć program o tortach, nie wiem jak się nazywa lecz robią tam naprawdę świetne torty to dziwne bo nie lubię słodyczy zbytnio, a tortów to już w ogóle, ale tamte są takie piękne!

Odp: Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??

Xetnom
  • Xetnom

  • Posty: 6
  • Przepisy: 50
  • Artykuły: 7
Mi podobają się programy prowadzone przez Gordona Ramseya. Nawet to że klnie jak szewc ma swój urok

Odpowiedz na/ edytuj Wasi ulubieni znani kucharze z TV i gazet??