Wasze ulubione książki

Obserwuj wątek

Odp: Wasze ulubione książki

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam Dziennik o-błędnik, świetna książka dla kobiet, ale nie tylko. Mówi o poważnych dylematach, jak samoakceptacja, ale też ma sporo humorystycznych wątków np jak pozbyć się adoratora. Napisana z dużą dozą humoru. Panom też polecam, może łatwiej przyjdzie im zrozumienie partnerek.

Odp: Odp: Odp: Wasze ulubione książki

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Tit napisał(a):

Bahus nie rób bałaganu na forum, gdybyś odbierał i czytał newsletter to byś wiedział, że sobie polecaliśmy książki na wakacje. Tak to jest jak się tylko jednym okiem zagląda :


Nie "jednym okiem" ale "żadnym". Angielskiego nie znam więc nie będę zaglądał do jakiegoś tam newsleppera...a skąd mam wiedzieć czy nie kryją się tam jakieś niecne bezeceństwa, które mogą wypaczyć mój kryształowy i jeszcze nie skażony charakter


Odp: Odp: Wasze ulubione książki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

Bahus nie rób bałaganu na forum, gdybyś odbierał i czytał newsletter to byś wiedział, że sobie polecaliśmy książki na wakacje. Tak to jest jak się tylko jednym okiem zagląda :


Nie "jednym okiem" ale "żadnym". Angielskiego nie znam więc nie będę zaglądał do jakiegoś tam newsleppera...a skąd mam wiedzieć czy nie kryją się tam jakieś niecne bezeceństwa, które mogą wypaczyć mój kryształowy i jeszcze nie skażony charakter


zmieniono 1 raz (ostatnio 04 sie 2010 19:27 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wasze ulubione książki

Bahus nie rób bałaganu na forum, gdybyś odbierał i czytał newsletter to byś wiedział, że sobie polecaliśmy książki na wakacje. Tak to jest jak się tylko jednym okiem zagląda :

Odp: Wasze ulubione książki

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ksiazek nigdy za duzo,ja koncze Nocarza Magdaleny Kozak-polska trylogie o wampirach,juz gdzies o niej pisalam-polecam.

Odp: Wasze ulubione książki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
oj to przepraszam...zamieniam "Winnetou" na "Robinsona Crusoe".....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wasze ulubione książki

caroline1983
Nie stare, niedawno była tam niezła dyskusja

Odp: Odp: Wasze ulubione książki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Papaja napisał(a):

wątek o tej tematyce też już był


I co z tego, że był?...to znaczy że mamy przestać czytać? Po co odgrzebywać stare wątki jak można otworzyć nowe? Jest nas tu wielu nowych, a wielu starych ubyło, więc nie widzę potrzeby "odgrzewania" staroci....Życie toczy się w przód, a nie w tył.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wasze ulubione książki

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
wątek o tej tematyce też już był

Odp: Wasze ulubione książki

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Ostatnio przeczytalam wszystkie części Harrego Pottera 7 tomów

Odpowiedz na/ edytuj Wasze ulubione książki