Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

Obserwuj wątek

Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

momoandreo057
Nie ma sposobu, aby znaleźć dobre miejsce, w którym można by rozwiązać problemy? W takim przypadku po prostu Gorąco polecam spróbować zwrócić uwagę na tę stronę 1111 , ponieważ tutaj na pewno znajdziesz dobre rozwiązanie. Na pewno nie znajdziesz lepszego miejsca.

Odp: Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

Babciagramolka
zewa napisał(a):

To, że ktoś jest nieufny na akcje takiego typu zawdzięczamy sami sobie. Od jakiegoś czasu słyszy się o naciągaczach pieniędzy a to na wnuka, a to jeszcze na coś innego.Może ktoś słyszał, że ostatnio w Białogardzie kursuje metoda na pielęgniarkę. Chodzą po domach staruszek kobiety i udają, że są przysłane z DPS. a staruszkowie niczego nie świadomi wpuszczają do domu i co ? A to, ze są okradane.
Jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy na leczenie czy operację podam przykład. Znajoma ma syna chorego na epilepsje i zbiera pieniądze. Szuka na Jego leczenie i w całkiem inny sposób Jej prośba jest sformułowana.

POMOC
PODARUJ IGOROWI 1% SWOJEGO PODATKU, NA WSPARCIE W LECZENIU I REHABILITACJI
Igor choruje na epilepsję i wymaga stałego, długotrwałego i systematycznego leczenia. Do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania niezbędna jest również długotrwała terapia i rehabilitacja.
Wpłaty 1%: KRS 0000037904, DLA IGORA BIAŁAS, NR EWIDENCYJNY 16101
Wpłaty dobrowolne: : można kierować na nr konta BPH S.A. Oddział w Warszawie nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację dla IGORA BIAŁAS, nr subkonta 16101.
DZIĘKUJEMY

Więc jaki z tego wniosek mi się nasuwa ?
Jest podane konto i pozostałe dane, które można sprawdzić i wtedy mogę pomóc. Ale tak jak jest napisane w tym wątku to sorry, ale nie. Dla mnie to nie jest wiarygodna informacja.



Ewciu - właśnie dałam zięciowi PIT-y do rozliczenia - 1 % zgodnie z obietnicą przekazuję dla Igora ( pozdrów przy okazji )

Odp: Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
seba929229 napisał(a):

ZUZI Dziekuje za zrozumienie
Bardzo dziekuje
NIe jestem naciagaczem
SMUTNO MI I PRZYKRO że tak myślicie
Nie mam kata
Chyba jestem głupi i naiwny wierząc że ktoś mi od tak pomoże
Jeżeli Ktos chciałby pomuc i sie dowoedzieć prosze pisac na pw prosze



Dziękuję wszystkim za posty, widać że wszyscy macie dobre serca i świetny umysł Dziękuję jeszcze raz, bo nie wiedziałam, że nie wolno przeprowadzać zbiórek itp. bez odpowiednich zgód. A ty, seba będziesz już teraz wiedział na przyszłość Oczywiście, każdy z chęcią pomoże, tylko bądź właśnie- jak to wszyscy mówią bardziej wiarygodny. Masz dobre serce, chcąc pomagać swoim bliskim. Liczę, że brat wyzdrowieje. Liczę, że wszyscy będą zdrowi , ehh chciałabym... cały czas sie dowiaduje o chorobach

Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

Babciagramolka
Jeszcze raz przypominam - nie wolno przeprowadzać zbiórek pieniężnych bez zgody odpowiednich organów państwa - nawet jeśli cel jest bardzo szczytny . Nie wolno i już . Zrozumcie ,że nawet próbując działać charytatywnie lub pomagać komuś trzeba to robić zgodnie z prawem .

Odp: Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
seba929229 napisał(a):

ZUZI Dziekuje za zrozumienie
Bardzo dziekuje
NIe jestem naciagaczem
SMUTNO MI I PRZYKRO że tak myślicie
Nie mam kata
Chyba jestem głupi i naiwny wierząc że ktoś mi od tak pomoże
Jeżeli Ktos chciałby pomuc i sie dowoedzieć prosze pisac na pw prosze



Ale nikt nie mówi, ze jesteś naciągaczem. Po prostu jesteś mało wiarygodny. A po Twoim poście to trudno wziąć to na serio.

Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

seba929229
ZUZI Dziekuje za zrozumienie
Bardzo dziekuje
NIe jestem naciagaczem
SMUTNO MI I PRZYKRO że tak myślicie
Nie mam kata
Chyba jestem głupi i naiwny wierząc że ktoś mi od tak pomoże
Jeżeli Ktos chciałby pomuc i sie dowoedzieć prosze pisac na pw prosze


Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

Remik1515
  • Remik1515

  • Posty: 45
  • Przepisy: 311
  • Artykuły: 0
TROCHE zrozumienia ludzie
Odrazu naciągacz albo co innego
Może nie jest tak obeznany jak wy? I stara sie jak moze aby zebrac te pieniążki?

Odp: Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Babciagramolka napisał(a):

I o to chodzi . Taką prośbę o pomoc mogę rozważyć . Dzięki Zewa - wyjaśniłaś co i jak . A tak przy okazji pozdrów znajomą - zapisuję dane na 1% , bo sama najlepiej wiem co to za problem z padaczką .Mnie się udało bo mam taką bez rzucawki ale współczuję tym którzy przez to przechodzą . Podejrzewam , ze znajoma zbiera na operację wszepienia elektrod - podobno to działa rewelacyjnie . Trzymam kciuki.

Buniu ja też wiem co to znaczy. Jak wiesz mój starszy syn też ma tę chorobę, ale w porównaniu do Igora to jest pikuś, bo jest prawie wyleczony i nigdy nie miał rzucawek, tylko omdlenia. Igor oprócz typowych objawów choroby jeszcze bardzo szybko się męczy, każdy wysiłek to dla Niego masakra. Dziękuję Ci w imieniu Iwony i Igora.

Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

Babciagramolka
I o to chodzi . Taką prośbę o pomoc mogę rozważyć . Dzięki Zewa - wyjaśniłaś co i jak . A tak przy okazji pozdrów znajomą - zapisuję dane na 1% , bo sama najlepiej wiem co to za problem z padaczką .Mnie się udało bo mam taką bez rzucawki ale współczuję tym którzy przez to przechodzą . Podejrzewam , ze znajoma zbiera na operację wszepienia elektrod - podobno to działa rewelacyjnie . Trzymam kciuki.

Odp: Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
To, że ktoś jest nieufny na akcje takiego typu zawdzięczamy sami sobie. Od jakiegoś czasu słyszy się o naciągaczach pieniędzy a to na wnuka, a to jeszcze na coś innego.Może ktoś słyszał, że ostatnio w Białogardzie kursuje metoda na pielęgniarkę. Chodzą po domach staruszek kobiety i udają, że są przysłane z DPS. a staruszkowie niczego nie świadomi wpuszczają do domu i co ? A to, ze są okradane.
Jeśli chodzi o zbiórkę pieniędzy na leczenie czy operację podam przykład. Znajoma ma syna chorego na epilepsje i zbiera pieniądze. Szuka na Jego leczenie i w całkiem inny sposób Jej prośba jest sformułowana.

POMOC
PODARUJ IGOROWI 1% SWOJEGO PODATKU, NA WSPARCIE W LECZENIU I REHABILITACJI
Igor choruje na epilepsję i wymaga stałego, długotrwałego i systematycznego leczenia. Do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania niezbędna jest również długotrwała terapia i rehabilitacja.
Wpłaty 1%: KRS 0000037904, DLA IGORA BIAŁAS, NR EWIDENCYJNY 16101
Wpłaty dobrowolne: : można kierować na nr konta BPH S.A. Oddział w Warszawie nr konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację dla IGORA BIAŁAS, nr subkonta 16101.
DZIĘKUJEMY

Więc jaki z tego wniosek mi się nasuwa ?
Jest podane konto i pozostałe dane, które można sprawdzić i wtedy mogę pomóc. Ale tak jak jest napisane w tym wątku to sorry, ale nie. Dla mnie to nie jest wiarygodna informacja.

Odpowiedz na/ edytuj Ważna i wyczekiwana operacja oka brata:)