Wesele...

Obserwuj wątek

Odp: Wesele...

Marika_1961
Dzis jade z mlodsza corka po suknie slubna ,wybrala ostatnio w przymiarce trzy kiecki i dzis bedziemy wybierac ktora z tych trzech(moze bede mogla zrobic fotke?),starsza jak narazie znalazla jedna ,ale sie jeszcze zastanawia bo to do cywilnego ,wiec moglaby kupic jakas taka ktora moglaby potem tez ubrac,chociaz to raczej niemozliwe bo starsza corcia to tylko w spodniach;_)))
obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Wesele...

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
cherry napisał(a):

Marika_1961 napisał(a):

Bahus napisał(a):

Nikt nie ma fotek z wesela?

Ja bede miala na drugi rok moich obu corek )) pierwsze w kwietniu drugie w lipcu


To czeka Was dużo przygotowań, wybierania menu... a skoro to córki to pewnie też pomoc w wyborze sukni i dodatków... uwielbiam wesela i wszystko wokół - swoich dzieci jeszcze nie żenię i na moje się nie zanosi to chociaż sobie pochodzę jakiś welon kiedyś może złapię

Też bym pochodziła! Na łapanie welona to już trochę za późno, ale te mięsa i torty ! a ten prosiaczek, marzenie!

Odp: Wesele...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
za słodkim nie przepadam, ale to mięcho.....uffff jak gorąco...na samą myśl i widok ....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wesele...

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
to tort i prosie pieczone z mojego wesela
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Wesele...

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Marika_1961 napisał(a):

Bahus napisał(a):

Nikt nie ma fotek z wesela?

Ja bede miala na drugi rok moich obu corek )) pierwsze w kwietniu drugie w lipcu


To czeka Was dużo przygotowań, wybierania menu... a skoro to córki to pewnie też pomoc w wyborze sukni i dodatków... uwielbiam wesela i wszystko wokół - swoich dzieci jeszcze nie żenię i na moje się nie zanosi to chociaż sobie pochodzę jakiś welon kiedyś może złapię

Odp: Odp: Wesele...

Marika_1961
Bahus napisał(a):

Nikt nie ma fotek z wesela?

Ja bede miala na drugi rok moich obu corek )) pierwsze w kwietniu drugie w lipcu

Odp: Wesele...

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Oj,to musialo byc wspaniale wesele!Ja bywalam tylko na takich gdzie jedzenie donoszono bezposrednio na stol,a to mi wyglada cos na wzor...no wlasnie.

Odp: Wesele...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Nikt nie ma fotek z wesela?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Wesele...

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Wesele...jedno z naszych największych przeżyć. Proponuję w tym wątku pokazać fotki z Waszych wesel. Najciekawsze będą te dotyczące tematu naszego portalu....czyli KULINARNE

Na wstępie pokażę trzy fotki z wesela, na którym byłem przedwczoraj. Między obiadem a kolacją wjechały na salę stoliki na których królowały: mięsa peklowane i pieczone w całości, żurek, ogórki kiszone, warzywa grillowane i chleb wiejski na życzenie ze smalcem no i chrzan oraz musztarda.
obrazek obrazek obrazek


zmieniono 3 razy (ostatnio 18 paź 2010 21:29 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Wesele...