Wielkość zdjęć przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

gosia56
  • gosia56

  • Posty: 377
  • Przepisy: 823
  • Artykuły: 0
Kathlyn napisał(a):

Zewo umieszczasz tu i cudne przepisy i zdjęcia. Ja takich nie potrafię zrobić. Mam trochę żalu że te najbardziej udane na mojej przeciętnej komóreczce nie zasłużyły na stronę główną A wcześniejsze i gorszej jakości jakoś tam trafiły). To mnie akurat wkurza, i zwłaszcza ta gadka na temat ARTYSTYCZNOŚCI strony To co to jest, normalny portal czy jakaś wyrafinowana stronka kulinarna dla ARTYSTÓW?

To ia tez chciałam wtrącic moje zdanie co do zdjęc na pierwszą stronę,obserwuję i widzę ze pierwszą stronę ma chyba zajeta jedna osoba bo zdjęcia dodane rano są jeszcze o 17tej samej osoby codziennie. Jak dodam przepis rano to wiadomo ze nigdy nie trafił jeszcze na pierwszą stronę,a jak po południu to tak od czego to zależy? Lubię wchodzić na tą stronę ale to nie bardzo mi się podoba ciągle to samo.Wiem ze moje zdjęcia nie są najlepsze ale tez nie najgorsze więc to cieszy jak mozna zobaczyć swój przepis na pierwszej stronie.Moze nie jestem znana na profilu ale przepisy nie sa gorsze od innych od tych które mają swoje blogi.
Wiem ze to nic nie zmieni ale takie jest moje zdanie i jestem dumna z moich przepisów.

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

Babciagramolka
Mój błąd z użyciem słowa ,, artystyczny " - bez przesady - sami wiecie o co mi chodziło ( w kazdym razie mam taka nadzieję ) . Zdjęcia każdy robi takie jakie umie . Ja połowy swoich zdjęć z początków robienia się wstydzę ( a i teraz też trafiają mi się takie , ze niechętnie na nie patrzę ) - ale jesli uważam przepis za dobry to wstawiam go z tym gorszym zdjęciem liczac , że przy następnym gotowaniu zrobię lepsze i podmienię .

Sami przyznacie , że milej się wchodzi na stronę jeśli jej czołówka prezentuje się na dobrym poziomie .Jesli będzie szaro-buro to mniej nas taka strona będzie przyciągać .

O zdjęciach na głównej stronie już tyle razy dyskutowaliśmy , że nie będę do tego wracać - to jest loteria - powinny być najładniejsze , ale czasem nie ma najładniejszych , albo są tylko same najładniejsze .
W każdym razie miniaturki na pewno moim zdaniem nie zasługują na to by je zamieszczać - a zgodnie z obowiązujacym Regulaminem nie wolno ich zablokować.

Co do zdjęcia leżącego na boku słoiczka z przecierem to już bez przesady - na pewno takiego przepisu nie zablokuję .Można zwrócić użytkownikowi uwagę w komentarzach by edytował przepis ( a może nie umie obracać zdjęć to w ramach koleżeńskiej współpracy można nauczyć ) . Wartości przepisu leżący słoik nie zmniejsza .

Odnoszę wrażenie , że ogólna dyskusja którą chciałam wywołać na temat zmian w Regulaminie na temat miniaturek zdjęć jak zwykle przeradza sie w prywatne żale .

Wycofuję się w takim razie z debaty bo wsadziłam nieświadomie ,, kij w mrowisko " a na tym mi nie zależało.

Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Polpal napisał(a):

Druga rzecz to przepis ze zdjęciem w poprzek nie powinien być zatwierdzony dopóki zdjęcie nie zostanie poprawione, i chyba nie trzeba zmieniać regulaminu tylko użyć zdrowego rozsądku ze strony moderatora, np. https://gotujmy.pl/przecier-pomidorowy-9,przepisy,160934.html


Zdjęcia już są "normalne"

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

Polpal
  • Polpal

  • Posty: 175
  • Przepisy: 153
  • Artykuły: 40
Druga rzecz to przepis ze zdjęciem w poprzek nie powinien być zatwierdzony dopóki zdjęcie nie zostanie poprawione, i chyba nie trzeba zmieniać regulaminu tylko użyć zdrowego rozsądku ze strony moderatora, np. https://gotujmy.pl/przecier-pomidorowy-9,przepisy,160934.html

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Zewo umieszczasz tu i cudne przepisy i zdjęcia. Ja takich nie potrafię zrobić. Mam trochę żalu że te najbardziej udane na mojej przeciętnej komóreczce nie zasłużyły na stronę główną A wcześniejsze i gorszej jakości jakoś tam trafiły). To mnie akurat wkurza, i zwłaszcza ta gadka na temat ARTYSTYCZNOŚCI strony To co to jest, normalny portal czy jakaś wyrafinowana stronka kulinarna dla ARTYSTÓW?

zmieniono 1 raz (ostatnio 29 sie 2012 04:32 przez Kathlyn)

Odp: Odp: Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Kathlyn ja nie jestem żadna artystka. Popatrz na moje pierwsze zdjęcia, po prostu żenada. Ja obserwuję i cały czas się uczę. I tak jak pisze Misia wszystkie moje zdjęcia są robione telefonem komórkowym i zawsze to podkreślam i są one na stronie głównej. Ale mimo wszystko miło się czyta to co napisałaś. Więc powtarzam, że i telefonem można zrobić w miarę dobre zdjęcie i o odpowiedniej wielkości.

Odp: Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Misiu, Zewa jest ARTYSTKĄ (i bez kpin, świetne przepisy i zdjęcia), ale my maluczcy już takimi ARTYSTAMI nie jesteśmy. Choćby jak się człowiek starał, to i tak na tą główną już nie trafi Bo to strona dla ARTYSTÓW

Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Kathlyn napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Podniesie to na pewno poziom artystyczny strony i zamieszczanych na niej przepisów ,

Ja też jestem za, ale Buniu akurat poziom ARTYSTYCZNY strony nie jest przez takie zdjęcia zagrożony To już o ARTYSTYCZNOŚĆ należy się tu starać? Na stronę główną od dawna już nie trafiają zdjęcia w dobrych wymiarach i pokazujące szczegółowo potrawy robione przez komórkowy aparat o przeciętnych parametrach, a co dopiero wspominać miniaturki. ARTYSTYCZNOŚĆ STRONY jest tu dobrze strzeżona


Zewa zdjęcia robi telefonem i jakoś jej przepisy są na stronie głównej

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

Kathlyn
  • Kathlyn

  • Posty: 158
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Podniesie to na pewno poziom artystyczny strony i zamieszczanych na niej przepisów ,

Ja też jestem za, ale Buniu akurat poziom ARTYSTYCZNY strony nie jest przez takie zdjęcia zagrożony To już o ARTYSTYCZNOŚĆ należy się tu starać? Na stronę główną od dawna już nie trafiają zdjęcia w dobrych wymiarach i pokazujące szczegółowo potrawy robione przez komórkowy aparat o przeciętnych parametrach, a co dopiero wspominać miniaturki. ARTYSTYCZNOŚĆ STRONY jest tu dobrze strzeżona

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 sie 2012 21:10 przez Kathlyn)

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

petronella
  • petronella

  • Posty: 25
  • Przepisy: 128
  • Artykuły: 14
i ja za

Odpowiedz na/ edytuj Wielkość zdjęć przy przepisach