Wiosenne ptaki

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiosenne ptaki

ciasteczka
Ja nie licząc tego jednego dawno temu też ich nie widuję. Kiedyś było gniazdo niedaleko nas, ale ptaki już do niego nie wróciły

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiosenne ptaki

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mocsłodkości napisał(a):

Są bociany Wczoraj widziałam parę Jak miło było oglądać ich lot i krążenie Teraz tylko wiosennej pogody brakuje, ale może się w końcu zrobi


Ja jeszcze w tym roku bocianów nie widziałam. Może ich jeszcze nie ma w okolicy.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wiosenne ptaki

mocsłodkości
Są bociany Wczoraj widziałam parę Jak miło było oglądać ich lot i krążenie Teraz tylko wiosennej pogody brakuje, ale może się w końcu zrobi

Odp: Odp: Odp: Odp: Wiosenne ptaki

ciasteczka
Widziałam pierwszego bociana Jakie zjawisko Od tak dawna ich nie było, że człowiek na sam ich widok się uśmiecha

Odp: Odp: Odp: Wiosenne ptaki

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U nas przyleciały bociany Widziałam parę Zaczęły już reperować gniazdo Ten ich klekot jest nieziemski. Czuć, że wiosna już przyszła

Odp: Odp: Wiosenne ptaki

biedroneczki
Widziałam w niedzielę pierwszego bociana Normalnie wiosna na całego Na placu zabaw przy przedszkolu pojawiły się pierwsze stokrotki

Odp: Wiosenne ptaki

mocsłodkości
skuter5 napisał(a):

Wiosna idzie już na całego. Powoli zlatują się ptaki, które końcem lata odleciały do ciepłych rejonów świata. Jakich skrzydlatych przyjaciół można już u Was zobaczyć?


U nas nie widziałam jeszcze typowo wiosennych ptaków. Natomiast po otwarciu okien słychać wesołe trele Mogłabym ich słuchać na okrągło Człowiek całą zimę na to czeka

Odp: Wiosenne ptaki

ciasteczka
skuter5 napisał(a):

Wiosna idzie już na całego. Powoli zlatują się ptaki, które końcem lata odleciały do ciepłych rejonów świata. Jakich skrzydlatych przyjaciół można już u Was zobaczyć?


U nas tylko pojedyncze sztuki szpaków się pojawiły. W zasadzie to widziałam dwa Jakieś 4 dni temu wyszukiwały jedzenia pośród zeszłorocznej trawy.

Wiosenne ptaki

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wiosna idzie już na całego. Powoli zlatują się ptaki, które końcem lata odleciały do ciepłych rejonów świata. Jakich skrzydlatych przyjaciół można już u Was zobaczyć?

Odpowiedz na/ edytuj Wiosenne ptaki