Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Babciagramolka napisał(a):

Ziąb na dworze ( podobno śnieg pada ) .Msewka podobno marźnie - to zapraszam Msewkę i wszystkich zmarzniętych na gorąca herbatkę z malinami ( można wlac do środka jeszcze coś dla rozgrzania ).

Herbatki chetnie bo wlasnie cos mnie przeziebienie lapie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Pyza napisał(a):

Oj, ta herbatka bardzo się dzisiaj przyda! U mnie za oknem zima! Wieje mocno i od rana pada śnieg. Roztapia się szybko, ale breja na chodnikach i ulacach zostaje...

A ja bardzo tesknie za taka pogoda.Wiem powiecie o ta to sie "urwala " z drzewa ale tak to jest.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

msewka napisał(a):

kinga napisał(a):

Dziewczyny zaskoczyłyście mnie tą pogodą u Was,śnieg w pazdziernikuA u mnie dzis piękny dzień,mozna było chodzić koszulce z krótkim rękawem,teraz oczywiście już jest troche chłodniej,ale w dzien było ok,20 stopni,takze naprwde ciepło.
Misiu kusisz tym ciastem i bułeczkami niczym Ewa w rajuA ja się własnie zażeram zielona sałatką z pomidorami,ogórkami i kawałkami kurczaka zalanymi odtłuszczonym jogurtem i bardzo chetnie bym to zamieniła na tą jagodzianke
Kinia Ewa w raju kusiła jabłkiem a nie ciastem i bułeczkami.Jako Ewa zgłaszam nadużycie No chyba,że mnie przekupisz

Ewciu ja wiem,ze Ewa kusiła jabłkiem,ale to miała być taka przenośnia
a czym kochaniutka mogłabym Cię przekupic

I tu się pojawia problem,bo nie znam się na tym,czym Kingi kuszą.Może coś słodkiego,co ładnie wygląda? A ja dołożę naleweczkę malinową.Po przemarznięciu dzisiaj chyba pójdę po kieliszeczek.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

kinga napisał(a):

Dziewczyny zaskoczyłyście mnie tą pogodą u Was,śnieg w pazdziernikuA u mnie dzis piękny dzień,mozna było chodzić koszulce z krótkim rękawem,teraz oczywiście już jest troche chłodniej,ale w dzien było ok,20 stopni,takze naprwde ciepło.
Misiu kusisz tym ciastem i bułeczkami niczym Ewa w rajuA ja się własnie zażeram zielona sałatką z pomidorami,ogórkami i kawałkami kurczaka zalanymi odtłuszczonym jogurtem i bardzo chetnie bym to zamieniła na tą jagodzianke
Kinia Ewa w raju kusiła jabłkiem a nie ciastem i bułeczkami.Jako Ewa zgłaszam nadużycie No chyba,że mnie przekupisz

Ewciu ja wiem,ze Ewa kusiła jabłkiem,ale to miała być taka przenośnia
a czym kochaniutka mogłabym Cię przekupic

Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

Babciagramolka
Hi hi - ja ogólnie nie przepadam za gruszkami ( toleruję z serem pleśniowym i żurawiną ) - ale Mama uwielbia- to dla niej kupuję .

Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Nie ma problemu - przekupujemy . Jabłka pod ręka nie mam - może być gruszka ? Taka trochę inna - wyglada jak jabłko (Nashi- łac . Pyrus pyrifoli )

Kupiłam raz takie gruszki w Kauflandzie.Ale, albo źle trafiłam, albo nie bardzo mi one smkowały.Ale Babciugramolko próbuj dalej.

Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

Babciagramolka
Nie ma problemu - przekupujemy . Jabłka pod ręka nie mam - może być gruszka ? Taka trochę inna - wyglada jak jabłko (Nashi- łac . Pyrus pyrifoli )
obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

Dziewczyny zaskoczyłyście mnie tą pogodą u Was,śnieg w pazdziernikuA u mnie dzis piękny dzień,mozna było chodzić koszulce z krótkim rękawem,teraz oczywiście już jest troche chłodniej,ale w dzien było ok,20 stopni,takze naprwde ciepło.
Misiu kusisz tym ciastem i bułeczkami niczym Ewa w rajuA ja się własnie zażeram zielona sałatką z pomidorami,ogórkami i kawałkami kurczaka zalanymi odtłuszczonym jogurtem i bardzo chetnie bym to zamieniła na tą jagodzianke
Kinia Ewa w raju kusiła jabłkiem a nie ciastem i bułeczkami.Jako Ewa zgłaszam nadużycie No chyba,że mnie przekupisz

Odp: Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Dziewczyny zaskoczyłyście mnie tą pogodą u Was,śnieg w pazdziernikuA u mnie dzis piękny dzień,mozna było chodzić koszulce z krótkim rękawem,teraz oczywiście już jest troche chłodniej,ale w dzien było ok,20 stopni,takze naprwde ciepło.
Misiu kusisz tym ciastem i bułeczkami niczym Ewa w rajuA ja się własnie zażeram zielona sałatką z pomidorami,ogórkami i kawałkami kurczaka zalanymi odtłuszczonym jogurtem i bardzo chetnie bym to zamieniła na tą jagodzianke

Odp: Odp: Dzien dobry - witam Wszystkich

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
misia53 napisał(a):

Kto pózno chodzi , sam sobie szkodzi
Ale masz szczęście ,że Cię lubię to jeszcze coś poszukam

O rany jakie slodkosci.

Odpowiedz na/ edytuj Witam, witam kto sie ze mna przywita, mam cos slodkiego ;P