Witam Wszystkich cieplutko :)!

Obserwuj wątek

Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

ne_mezis
  • ne_mezis

  • Posty: 5
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Aj, Anulka7, nie uraziłaś mnie w żadnym przypadku moja Droga, a wręcz uważam, że dobrze, że to powiedziałaś, bo być może ktoś jeszcze by poprzednie, wariackie zdjęcie źle odebrał, a tego bym nie chciała .
Muszę, przyznać, że również jesteś SŁODKĄ Dziewczyną, jak na taki portal przystało, skoro same smakowitości można tutaj znaleść . hihihi

Pozdrawiam Cię Anulka7 b. ciepło!
PS. Oglądałam Twoje przepisy - mniam, mniam! Gratuluję takiego wielkiego zapału do tworzenia nowych, ciekawych i smakowitych potraw !

Odp: Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Ne_mezis,nie chciałam cię urazić,chcesz to sobie zmień na poprzednie zdjęcie.Ale na tym wyglądasz super i masz co pokazać ,bo jesteś piękną kobietąPozdrawiam miło.

Odp: Odp: Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

ne_mezis
  • ne_mezis

  • Posty: 5
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Dziękuję bardzo Pyza za informację !

Prezes, dziękuję za miłe przywitanie .
Pozdrawiam .

Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

prezes
  • prezes

  • Posty: 106
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
witaj ,mam nadzieję,że na zagościsz tu na stałe pozdrawiam

Odp: Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
do samego przepisu możesz dodać tylko jedno zdjęcie, ale kiedy przepis zostanie już opublikowany (po akceptacji moderatora) można dodać ich więcej w zakładce "dyskutuj na forum" (taka ramka w prawym górnym rogu przepisu)

zmieniono 1 raz (ostatnio 22 sty 2010 22:07 przez Pyza)

Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

ne_mezis
  • ne_mezis

  • Posty: 5
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Aha, mam jeszcze jedno pytanko nowicjusza ...
Czy do przepisów można podawać więcej niż jedno zdjęcie ?

Pozdrawiam .

Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

ne_mezis
  • ne_mezis

  • Posty: 5
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Dziękuję Wszystkim za przywitanie, oraz za odpowiedź dotyczącą akapitów - żałuję, że nie da się ich tutaj zrobić, gdyż przepisy były by bardziej czytelne jak mi się zdaje . Albo też to już taka moja mania
A więc dziękuje .

A co do Twojej wypowiedzi anullka7, to muszę przyznać, że jesteś pierwszą osobą, która właśnie w ten sposób odebrała to zdjęcie . Ale cóż, każdy inaczej patrzy na świat . Na pewno nikogo nie chciałam urazić, ani nic broń Cię Boże .
Dla Twojego uszczęśliwienia mogę awatar zmienić, bo średnio mi zależy, które moje zdjęcie będzie tam umieszczone .

Pozdrawiam !

Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

dusia30
  • dusia30

  • Posty: 230
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 2
Witam Cię serdecznie,czekam na przepisy

Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Witaj nie obraź się, ale nie podoba mi się twój avatar,odebrałam to tak jakbyś pokazywała użytkownikom tej strony język i palcem wskazywała ze wszyscy są niepoważni.Nie uważasz że na stronę z gotowaniem to nie jest odpowiednie zdjęcie? ale to Tylko moje zdanie.Pozdrowionka

Odp: Witam Wszystkich cieplutko :)!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Witaj, ne_mezis!

niestety, nie da się pooddzielać akapitów tak jak byś chciała. Możesz tylko ew. poszczególne etapy ponumerować albo oddzielić np. kilkoma gwiazdkami...ale nie wiem czy to będzie tak dobrze czytelne jak byś chciała

Odpowiedz na/ edytuj Witam Wszystkich cieplutko :)!