witam wszystkich... ;O)

Obserwuj wątek

Odp: witam wszystkich... ;O)

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Wyglada apetycznie,odrazu pobieglam sprawdzic czy masz ja w przepisach ) DAJ PRZEPIS ))!

Odp: witam wszystkich... ;O)

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
A to poczęstunek dla Pań, które w krzątaninie przed świątecznej , nie mają czasu usiąść i spokojnie wypić kawy i posilić się pysznym ciastem. A to moja ulubiona krówka........Życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku :O)
obrazek

Odp: witam wszystkich... ;O)

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
O jak mi miło Witam witam

Odp: witam wszystkich... ;O)

Witam cię serdecznie!

Odp: Odp: witam wszystkich... ;O)

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Witam Cię Heniu.....wiem, wiem, że "dobry duszek" jest rodzaju żeńskiego. Ale jak już nazwałam CHERRY 'DOBRYM DUSZKIEM" to już tak mi się napisało.
Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT i szczęśliwego NOWEGO ROKU 2011

Odp: witam wszystkich... ;O)

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Witaj i bądź z nami! A cherry to dobry duszek rodzaju żeńskiego! Muszę dodać,że super duszek!

zmieniono 1 raz (ostatnio 16 gru 2010 18:21 przez Henia)

Odp: witam wszystkich... ;O)

Senqa
  • Senqa

  • Posty: 142
  • Przepisy: 69
  • Artykuły: 0
Czesc

witam wszystkich... ;O)

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Wskoczyłam tutaj przez przypadek , no i zagoszczę na długo chyba - bo warto! Super przepisy, nie muszę juz nigdy - nigdzie szukać......... :O)
Napisałam na próbę swój ulubiony biszkopt z bitą śmietaną, wprawdzie miałam "zawirowania" podczas całej procedury, ale przy pomocy "dobrego duszka" CHERRY, udało mi się dobrnąć do końca /za co jestem mu bardzo wdzięczna :O)/.
Pozdrawiam i wszystkim " piekącym , gotującym i pichcącym" życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku :O)

Odpowiedz na/ edytuj witam wszystkich... ;O)