Witam Wszystkich serdecznie

Obserwuj wątek

Odp: Witam Wszystkich serdecznie

madziorek84
cześć

Odp: Witam Wszystkich serdecznie

beatkaa153
Dziękuje bardzo za miłe przywitanie Chętnie tu zostanę, bo mi się tu podoba. Postaram się być grzeczna pod względem plagiatów Pozdrawiam wszystkich

Odp: Witam Wszystkich serdecznie

Witamy serdecznie

Odp: Odp: Odp: Witam Wszystkich serdecznie

Babciagramolka
Henia napisał(a):

Babciagramolka napisał(a):

Trochę prywaty.
Witam serdecznie Luna19. Fajnie , że jesteś .Wszystkim wyjaśniam , że znam Lunę z innego profilu .Ma obłędne przepisy ( szczególnie z kuchni greckiej ) .
Baw się dobrze kochana.

Buniu, czy to co napisałaś dotyczy beatka153?

Nie - Luna19- dopiero dołączyła do nas .

Odp: Odp: Witam Wszystkich serdecznie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Trochę prywaty.
Witam serdecznie Luna19. Fajnie , że jesteś .Wszystkim wyjaśniam , że znam Lunę z innego profilu .Ma obłędne przepisy ( szczególnie z kuchni greckiej ) .
Baw się dobrze kochana.

Buniu, czy to co napisałaś dotyczy beatka153?

Odp: Witam Wszystkich serdecznie

Babciagramolka
Trochę prywaty.
Witam serdecznie Luna19. Fajnie , że jesteś .Wszystkim wyjaśniam , że znam Lunę z innego profilu .Ma obłędne przepisy ( szczególnie z kuchni greckiej ) .
Baw się dobrze kochana.

Odp: Odp: Witam Wszystkich serdecznie

magdafer
  • magdafer

  • Posty: 103
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 0
witam

Odp: Witam Wszystkich serdecznie

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
beatkaa153 napisał(a):

Witam Wszystkich serdecznie. Weszłam tutaj przez przypadek i zauważyłam bardzo zacne grono kucharzy I pomyślałam sobie, że zapytam czy mogę tu zostać? Ponieważ bardzo spodobało mi się tutaj. Jeżeli coś zrobię nie tak to z góry przepraszam Może się czegoś nowego od Was nauczę

Witaj!
Jesteśmy życzliwe i chętnie witamy nowe osoby pod warunkiem, że nie są kopiarzami czyli nie wstawiają cudzych zdjęć i przepisów!

Odp: Witam Wszystkich serdecznie

junette
  • junette

  • Posty: 134
  • Przepisy: 54
  • Artykuły: 1
Cześć

Witam Wszystkich serdecznie

beatkaa153
Witam Wszystkich serdecznie. Weszłam tutaj przez przypadek i zauważyłam bardzo zacne grono kucharzy I pomyślałam sobie, że zapytam czy mogę tu zostać? Ponieważ bardzo spodobało mi się tutaj. Jeżeli coś zrobię nie tak to z góry przepraszam Może się czegoś nowego od Was nauczę

Odpowiedz na/ edytuj Witam Wszystkich serdecznie