Witamy nowego moderatora!

Obserwuj wątek

Odp: Witamy nowego moderatora!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5


zmieniono 1 raz (ostatnio 07 cze 2011 01:14 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Witamy nowego moderatora!

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0

Odp: Witamy nowego moderatora!

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3

Odp: Odp: Odp: Witamy nowego moderatora!

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Mówisz masz

Odp: Witamy nowego moderatora!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Ciągle nowa...jeszcze się nie wkupiłaś...mój kufel pusty
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Witamy nowego moderatora!

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Chyba Ci się bahusku okulary przydadzą Toż ja przecież jestem Ale czy już taka nowa

Odp: Witamy nowego moderatora!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Coś nie widzę nowego moderatora...ukrywa się przed nami?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Witamy nowego moderatora!

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
junette napisał(a):

Witam nowego moderatora i życzę dużo sukcesów w nowej pracy Dziękuję Heniu za wszystko byłaś jedną z pierwszych osób z którymi się zaprzyjaźniłam na tym portalu)) Zrobiłaś kawał dobrej roboty tej stronie poświęcałaś każdą wolną chwilę dzięki tobie kochana ta strona ma serce i żyję. Nie dałaś jej opanować przez bezczelnych kopiarzy którzy powracali jak bumerangi zawsze waliłaś prosto z mostu co ci się nie podoba mimo że po złości wystawiali ci jedynki a twoje przepisy są fantastyczne. Dzięki Heniu fajnie się wchodzi na taką fajną stronkę po ciężkiej pracy by spotkać takich fajnych ludzi jak Ty. Pozdrawiam.

Dziękuję Ci za dobre słowa.Dzięki Tobie i takim osobom jak Ty, wierzę jeszcze w życzliwość i obiektywizm drugiego człowieka.Nie odeszłam z własnej woli. ale właśnie za to o czym wyżej pisałaś. Rzadko bywam na tej stronie, co jest tym bardziej przykre,że poświęciłam jej 2 lata życia. Starałam się pomóc w podniesieniu jej poziomu.Mam do niej dużo sentymentu, bo to moja pierwsza strona kulinarna.Widocznie różne osoby różnie rozumieją słowo uczciwość.Mam nadzieję,że spotkamy się na innych stronach kulinarnych. Serdecznie Ci dziękuję i pozdrawiam!

Odp: Witamy nowego moderatora!

junette
  • junette

  • Posty: 134
  • Przepisy: 54
  • Artykuły: 1
Witam nowego moderatora i życzę dużo sukcesów w nowej pracy Dziękuję Heniu za wszystko byłaś jedną z pierwszych osób z którymi się zaprzyjaźniłam na tym portalu)) Zrobiłaś kawał dobrej roboty tej stronie poświęcałaś każdą wolną chwilę dzięki tobie kochana ta strona ma serce i żyję. Nie dałaś jej opanować przez bezczelnych kopiarzy którzy powracali jak bumerangi zawsze waliłaś prosto z mostu co ci się nie podoba mimo że po złości wystawiali ci jedynki a twoje przepisy są fantastyczne. Dzięki Heniu fajnie się wchodzi na taką fajną stronkę po ciężkiej pracy by spotkać takich fajnych ludzi jak Ty. Pozdrawiam.

Odp: Witamy nowego moderatora!

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Gdzie tam trema Trzymam kciuki żeby mi się śnieg nie zesypał

Odpowiedz na/ edytuj Witamy nowego moderatora!