Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Obserwuj wątek

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Pozdrawiam moje kochane znajome i macie rację przepis ze zdjęciem jest o wiele bardziej wiarygodny(chociaż zdarzają się wyjątki,ale podobno one potwierdzają regułę) i o wiele bardziej przyciąga uwagę
obrazek

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Jeśli mamy podnieść poprzeczkę w konkursach to uważam, że powinny być do takowych przyjmowane tylko przepisy ze zdjęciami - konkurs to konkurs, trzeba sie trochę wysilić. Zauważcie, że większość wstawiana obecnie ich nie posiada bo po co się wysilać? sztuka jest sztuka...

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

teresa.rembiesa
co do konkursów popieram pomysł msewki,mogła by być jakaś skala punktów np.od do tak jak teraz oceniamy przepisy i wygrywa ten przepis który ma np.najwięcej punktów.

Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

misia53 napisał(a):

msewka napisał(a):

Jeśli mogę podam swoją propozycję.Przepisy z konkursów mogłyby być oceniane przez gotujmowiczów i najlepsze propozycje wygrywałyby.Ilość dobrych przepisów konkursowych i ich jakość miałaby szansę wygrać, a nie tylko ilość i bylejakość ,w co niektórych przypadkach.

Ewka, Ty masz głowe...... dobre to.....

Nad tym warto podumać.Pomysł moim zdaniem super.
Nie dalej jak wczoraj szukałam sobie jakiejś inspiracji na niedzielny obiad i nie mogłam się wykopać spod góry bzdetnych sałatek,dodawanych seryjnie i wymyślanych na poczekaniu.
Może pomysł msewki pomógłby w rozwiązaniu tych problemów z konkursami.

Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Jeśli mogę podam swoją propozycję.Przepisy z konkursów mogłyby być oceniane przez gotujmowiczów i najlepsze propozycje wygrywałyby.Ilość dobrych przepisów konkursowych i ich jakość miałaby szansę wygrać, a nie tylko ilość i bylejakość ,w co niektórych przypadkach.

Ewka, Ty masz głowe...... dobre to.....

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Msewka, podoba mi sie to.
Prosze o dalsze wypowiedzi.

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Jeśli mogę podam swoją propozycję.Przepisy z konkursów mogłyby być oceniane przez gotujmowiczów i najlepsze propozycje wygrywałyby.Ilość dobrych przepisów konkursowych i ich jakość miałaby szansę wygrać, a nie tylko ilość i bylejakość ,w co niektórych przypadkach.

Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Kinga, cos w tym jest, problem od zawsze jest z kryteriami, ktory przepis jest ok, a ktory jest zbyt banalny. To serwis dla kazdego i czasami rzeczy bardzo trywialne, dla zwyklych internautow moga byc przydatne. Nie wiem czy wiecie, ale oprocz naszej rozdyskutowanej spolecznosci serwis jest odwiedzany przez okolo 30 tys unikalnych uzytkownikow dziennie i to nie sa tacy specjalisci jak Wy.
Generalnie, jestem za wprowadzeniem jakiejs "kontroli jakosci", ale za nic nie wiem jakie mialyby byc kryteria. Nie mogac sobie ich wyobrazic, na razie pozostajemy przy tym co jest. Coz, w takim razie moze trudno myslec o serwisie jako o skarbnicy wylacznie wspanialych przepsow. Z drugiej strony, przepisy mozna dodawac sobei do ulubionych wiec jak ktos cos wyszpera to nie ma problemu ze mu to zaginie, zawsze moze do tego wrocic. Staram sie widziec szklanke do polowy pełną. Jezeli ktos zaproponuje naprawde rozsadne kryteria akceptacji przepisu (rozsadne=obiektywne, efektywne, bez emocji), to mysle, ze moze spodziewac sie duzego entuzjazmu z naszej strony. Natomiast nie przekonuja mnie argumenty wytrawnych kucharzy potepiajacych w czambuł rzeczy bardzo proste. "Proste" nie moze byc kryterium eliminacji.


zmieniono 4 razy (ostatnio 18 lip 2009 09:16 przez dobry)

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Jezeli moge wyrazic swoje zdanie(a chyba moge),to jestem za tym,zby punkty byly naliczane tylko i wylacznie za przepisy i zdjecia do nich dodawane(bo przeciez to jest portal o gotowaniu),no i jak juz wczesniej zostalo uzgodnione za zalozenie konta z polecenia
Drodzy moderatorzy jesli chodzi o konkursy to jest fajna sprawa,ale moze powinniscie wziasc pod uwage to,ze bedzie moze bedzie lepiej,jesli w tym konkursie beda jakies podpunkty(czyli utrudnienie calego konkursu),bo chyba wiekszosci chodzi o jakosc,a nie o ilosc jak to do tej pory bylo przy kazdym konkursieWstawiane przepisy sami musicie przyznac sa smieszne,wymyslane na lapu capu i w wiekszosci wogóle nie robione przez osoby wstawiajaceZeby znalesc fajny,godny uwagi przepis trzeba sie przedrzec przez kilka stron bzdurnych przepisów dodanych przez osoby,ktore nawet tu nie zajrza kiedy skonczy sie konkurs

Odp: Odp: Odp: Odp: Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
teresa.rembiesa napisał(a):

misia53 napisał(a):

teresa.rembiesa napisał(a):

Msewko popieram cię całkowicie,nie wiem czemu moderatorzy upierają się za tymi punktami za znajomość ,przecież to jest gotujmy. pl a nie poznajmy. pl
i nie jesteśmy w tej naszej propozycji same więc może uwzględnią nasz pomysł.

Tereniu , bo to są różne punkty spojrzenia a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Misiu trafiłaś w dziesiątkę

chociaż raz

Odpowiedz na/ edytuj Wnioskuję o zbanowanie użytkownika "ewcik89"