Wódki smakowe

Obserwuj wątek

Odp: Wódki smakowe

dodaaa
  • dodaaa

  • Posty: 7
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ze smakowych lubię orzech laskowy z mlekiem pycha, no i wspomniana żołądkowa gorzka z wiśnią. lubię tez gruszkówkę ale słowacka

Odp: Wódki smakowe

esteraff
  • esteraff

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli smakowa to chyba warto wspomnieć, że żołądkowa gorzka z Czarną Wiśnią jest wspaniała- inna kultura picia, chyba?

Odp: Wódki smakowe

WinoToskanii_pl
A jakaś konkretna wódka kokosowa? Bo do tej pory na półkach sklepowych nie widziałem jeszcze o smaku kokosu,wiadomo ze te najpopularniejsze z cytryną tak,ale gdzie szukać kokosu?

Odp: Wódki smakowe

hrytacka
  • hrytacka

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kokosowa jest wspaniała :3

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wódki smakowe

rudapietrucha
Alkoholu nie ale robiłam wynalazek Pijane misie Kupujesz pojemnik misiów żelków najlepiej w jakimś plastiku. Wyjadasz połowę Resztę zalewasz alkoholem najlepiej smakowym - tak żeby były przykryte wódką. Chowasz do lodówki i mieszasz rano i wieczorem Po kilku dniach zajadasz Ale najlepiej wieczorem - prowadzić po tym nie można

Odp: Odp: Odp: Odp: Wódki smakowe

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A czy kiedyś przygotowywałaś sama jakiś alkohol?

Odp: Odp: Odp: Wódki smakowe

rudapietrucha
Cytrynówka jedynie absolwenta. Lubelska kiedyś była dobra ale niestety pogorszyła się.

Odp: Wódki smakowe

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wódkę smakową moim zdaniem trudno jest wykonać samemu w domu. Ekuchnia_com a może podzielisz się przepisem na tę cytrynówkę?

Odp: Wódki smakowe

WinaImport_pl
Ja zdecydowanie chętniej niż wódkę smakową robię nalewki,które potem podczas jesiennych i zimowych wieczorów smakują wyśmienicie,polecam wszystkim

Odp: Odp: Wódki smakowe

mazi88
  • mazi88

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
momo napisał(a):

Soplica orzechowa, pycha! Albo wiśniówka lubelska. Cytrynówka też ok!


a cytrynówkę własnej produkcji czy ze sklepu jakiegoś producenta

Odpowiedz na/ edytuj Wódki smakowe