Wrocławskie resturacje

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Wrocławskie resturacje

Gerna
  • Gerna

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja polecam OK Wine Bar - smaczne bardzo jedzenie, bardzo dobrze dobrane wino, i widok na Odrę. Teraz jesienią to na prawdę uroczo wygląda! polecam baardzo miejsce na klimatyczne i romantyczne spotkania!

Odp: Odp: Wrocławskie resturacje

PatrycjaWW
Również bardzo serdecznie polecam restaurację Ok Wine Bar. Najbardziej zauroczył mnie pięknie oświetlony taras z widokiem na rzekę. Miejsce naprawdę baaardzo klimatyczne. Oczywiście jedzenie też bardzo dobre mają. Bardzo szeroki wybór win, więc coś dla mnie - uwielbiam wina. Restauracja zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, na pewno jeszcze kiedyś ją odwiedzę.

Odp: Wrocławskie resturacje

Joasia86
  • Joasia86

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam restaurację Stół na Szwedzkiej, sam decydujesz co masz zjeść. Dowiedziałam się o niej ze strony {bhig.pl} gdzie wrzucili ranking restauracji i hoteli. Byliśmy z narzeczonym we Wrocławskim zoo, a przy okazji zasiedliśmy przy Stole na Szwedzkiej. Wspomnienia z Wrocławia znakomite

Odp: Wrocławskie resturacje

domikr
  • domikr

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli chodzi o Wrocław to z sentymentem wracam do restauracji Okrasa. Pyszne jedzenie i bardzo miła atmosfera Jest to świetne miejsce zarówno na obiad z dziećmi, jak i elegancką kolację Dania są różnorodne, podrzucam menu: http://restauracjaokrasa.pl/menu.html . A co polecacie w Katowicach?

Odp: Wrocławskie resturacje

santasandra
jeżeli chodzi o restauracje po drugiej stronie Odry to tak, zgadzam się z Tobą, OK wine bar robi wrażenie, byłam na jubileuszowym obiedzie z rodziną, elegancko, z klasą, jeżeli miałabym tam kiedyś wrócić - bardzo chętnie, czuć że jest tam tak europejsko, oczywiście na rynku też coś można znaleźć ciekawego, tylko trzeba trochę powędrować

Wrocławskie resturacje

heloiza
  • heloiza

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Widzę, że forum milczy od pewnego czasu na temat tych "prawdziwych" restauracji we Wrocławiu. Ja od pewnego czasu postanowiłam sobie, ze będę zwiedzała wrocławskie restauracje, ale te z prawdziwego zdarzenia, nie bary z jedzeniem. Różnie można oczywiście trafić, jedne zachwycają, drugie niekoniecznie ostatnio byłam w OK wine bar, chyba nawet nie miałam pojęcia o tym miejscu, znajomu dał mi "cynk". jestem baardzo zadowolona, świetny poziom, na który wydaje mi się, trzeba trochę popracować, w każdym razie mogę to miejsce szczerze polecić, jedzenie, wystrój, obsługa - jestem na "tak", a Wy macie jakieś ulubione miejsca np. na elegancką kolację ?

Odpowiedz na/ edytuj Wrocławskie resturacje