Wyciskarka do soków

Obserwuj wątek

Odp: Wyciskarka do soków

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam kupić pionową wyciskarkę. ręczna, rzeczywiście, tylko wtedy, jeśli bardzo sporadycznie będziesz jej używać, bo jeżeli planujesz wyciskać dużo soku, to ręczna odpada. Daj znać, jak już kupisz !

Odp: Wyciskarka do soków

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wszystko zalezy od tego kto ile takich soków robi. Moja mama obchodzi sie z taką ręczną wyciskarką i nie ma problemu. Za to u mnie pije się soków bardzo dużo i nie wyobrażam sobie robić to ręcznie. Osobiście jak większość sprzętów w domu mam Electroluxa, bo upodobałam sobie tą markę, więc z wyciskarką do soków tez tak jest.
Wygląda to tak i sprawdza się świetnie.
http://wyciskacze.pl/p/2014/07/wyciskarka-do-cytrusow-electrolux-ejp5000-wysylka-4341699561.jpg

Odp: Wyciskarka do soków

Kira.Kowalska
Marka chyba nie jest ważna, istotne jest to, czy części są plastikowe i czy wiertło porusza się wystarczająco wolno

Odp: Wyciskarka do soków

GrażynkaM
Dla mnie wciąż są za drogie - ale kiedy pojawi się więcej gotówki, chyba się zdecyduję.

Póki co - używam tradycyjnej wyciskarki ręcznej, chwalę sobie zarówno sok, jak i ćwiczenia przy jego wyciskaniu .

Odp: Wyciskarka do soków

SuperInterior_pl
Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł i z czystym sumieniem polecam zaopatrzyć się w dobrą wyciskarkę do soków,tym bardziej ze teraz spotkamy bardzo ciekawe promocje na sprzęt agd w sklepach internetowych,warto poszukać.

Odp: Wyciskarka do soków

jagodina
  • jagodina

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pionowa, zdecydowanie! Ten http://terapiasokami.pl/wyciskarka-hurom-hf-2g
Hurom najlepszy, ja go mam - wyciska absolutnie wszystko, małe obroty, więc sok jest zdrowy. Cicho chodzi i jest wygodny, bo można go przepłukać i umyć dopiero wieczorem, a przy poziomych musisz się chrzanić z rozkładaniem po kazdym wycisnięciu soku... No i części do nich są drogie. Sklep też fajny zresztą, bo wysyłają darmowe diety i porady, tak że jestem naprawdę zadowolona ;p Ręczna jest ok, bo nie niszczy enzymów, ale jesli pijesz dużo soku to nie wiem, czy dasz radę fizycznie

Wyciskarka do soków

KatarzynaK
Słuchajcie... pyszny i konkretny obiad to podstawa, której dopełnieniem powinien być świeżo wyciskany sok. Co uważacie o wyciskarkach do soków? Ja osobiście chciałabym zakupić wyciskarkę do soków marki hurom, którą znalazłam w sklepie internetowym sklep.puregreen.pl. Jak myślicie, która jest najlepsza- pionowa, pozioma czy może ręczna? Bardzo zależy mi na dobrym sprzęcie i cena nie gra roli. Proszę o komentarze

Odpowiedz na/ edytuj Wyciskarka do soków