wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Obserwuj wątek

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

olalina
  • olalina

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wyciskarek manualnych nie polecam. Miałam i wspominam dość traumatycznie
Nie są wydajne - przy ich pomocy nie da się wycisnąć całego soku z owoców. Finał być taki, że z kg pomarańcza otrzymywałam 1/4 soku mniej niż obecnie. Poszukiwania idealnej wyciskarki wolnoobrotowej trwały długo bo stawiam na najwyższą jakość i miłą dla oka estetykę. Znalazłam model, który nie zrujnował mojego portfela :-). Polecam zapoznać się z ofertą www.e-kalorik.pl Za zakupem przemawia też, że to polski producent . Do tego zestawu zakupiłam książkę z przepisami na PRZEpyszne soki owocowe i warzywne. Moje ulubione połączenie to jabłko+gruszka. Pycha!

Odp: wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

Annakalino
Jakoś nie przepadam za sokowirówkami. Miałam dwie i obie skończyły marnie zapychały się i strasznie przegrzewały czy coś w tym stylu. Trudno mi opisać.
Wolę robić soki w sokowniku, takim na kuchenkę (elektryczne też są ok). Taki napój jakoś lepiej smakuje no i wydaje się że mniej sprzątania
Rok temu kupiłam nowy sokownik, coś takiego jak tutaj: ... ( usunięte przez moderatora ) tylko większy i nie pamiętam gdzie dokładnie go znalazłam. Co jakiś czas przeglądam oferty, może trafi się coś fajnego albo jakaś promocja.

wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?

miminka
  • miminka

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
co polecacie do domowych soków? co innego sokowirówka, co innego wyciskarka, no i różne modele ... oh za dużo tego,ale wiem ,że koniec z kartonowymi sokami

Odpowiedz na/ edytuj wyciskarka do soków ,czy sokowirówka i jakie?