Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

Obserwuj wątek

Odp: Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

basiamig
  • basiamig

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przekonałam się, że nie ma co oszczędzać na kupnie sprzętu i to nie tylko AGD. Dobrze zainwestowane pieniądze szybko się zwrócą, w dodatku z procentem. Co do wyciskarki to wybrałam firmy ( usunięte przez moderatora) Wybór jest duży, trudno się zdecydować, która będzie lepsza., pionowa, czy wielofunkcyjna pozioma? W ostateczności zdecydowałam się na wyciskarkę wolnoobrotową model H-AA koloru złotego. Dlaczego ten model? Bo jest prosta w utrzymaniu czystości, ma dobrą wydajność przy wyciskaniu soku i możliwość przygotowania lodów. A do tego ma wyjątkowy design. Naprawdę jestem zadowolona i polecam jeżeli ktoś jest na kupnie wyciskarki.

Odp: Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

Gastrosklep.pl
Nam najlepiej smakuje sok z pomarańczy,jest naprawdę pyszny i świeży,ma dużo witamin. warzywne oczywiście też,ale rzadziej i w mniejszym stopniu. Wiele zależy właśnie od dobrej wyciskarki.

Odp: Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

KasiaWeganka
mam wyciskarkę i co dzień z niej korzystam, to dla mnie neizbędny sprzęt
zwłaszcza teraz zima gdy mamy ograniczony dostęp do świezych warzyw ważne jest dla mnie picie soków.
najczęściej robię z buraka +marchewki+jabłka+natki pietruszki
pomarańczy+imbiru+marchewki
selera naciowego+natki+jabłek

Odp: Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

Gastrosklep.pl
Jeżeli chodzi o same przepisy na soki to znajdziesz ich bardzo wiele na forum,wystarczy tylko poszukać w odpowiednich działach. A jaki model dokładnie posiadasz?

Odp: Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

alleteresa
WITAM SERDECZNIE , JESTEM OD NIEDAWNA POSIADACZKĄ WYCISKARKI WOLNOOBROTOWEJ I CHETNIE SKORZYSTAŁABYM Z JAKIS CIEKAWYCH PRZEPISÓW NA SOCZKI (NIESTETY NIE MAM KSIĄZKI. Pozdrawiam teresa mail alleteresa@wp.pl

Odp: Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

eKuchnia_com
Swego czasu miałam wyciskarkę,ale dosyć słabej firmy i jakości co w efekcie wywołało niezadowolenie i zwróciliśmy. Gdybym teraz miała kupować to taką na kilka sezonów,skuteczną w działaniu.

Wyciskarki do soków wolnoobrotowe

kasiakrk0
  • kasiakrk0

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Ostatnio zainteresowałam się tematem wyciskarek, tak w ogóle uwielbiam wszelkie soki marchewkowe (wit A dobra dla skóry ) więc postanowiłam troche odłożyć i zainwestować kupiłam sobie kuvings jakby ktoś chciał się czegoś o niej dowiedzieć to mam kontakt do pana sprzedawcy sprzedają na cały kraj 502235824. Z tego co wiem wyciskarki umożliwiają homeganizację owoców czyli wytworzenie musu. wyciskarka ma wolne obroty tylko 78 na minute (moc 240Wat) przez co jest dokładniejsza a sok jest gęsty i aromatyczny i jest go dwa razy więcej w przeciwieństwie do sokowirówki przy której tarcza się nagrzewa (minimum 1000 obr/min)i utlenia sok już nie mówiąc o jego jakości i wartościach odżywczych...
Ciekawe jest to że mój nowy nabytek wyciska sok nawet z natki pietruszki i kapusty ostatnio się przekonałam troche do zielonych dodatków, ale najlepszy jest sok z dodatkiem ibiru (rozgrzewa aż w kościach czuć!) A wy macie wyciskarki? Dostałam też przy kupnie fajną książeczke o sokoterapii mogę się podzielić przepisami jak coś Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Wyciskarki do soków wolnoobrotowe