Wykrawaczki- zestawi do ciast

Obserwuj wątek

Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

agnieszkalider
Oto zestaw sfotografowany już po użyciu elementów
obrazek obrazek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mala-madzia napisał(a):

misia5 napisał(a):


Jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz A poza tym nikt uczony z nieba nie spadł Do wszystkiego trzeba dojść ciężką pracą





Co prawda to prawda - trzeba do tego miec anielska cierpliwość tymczasem ja "walcze" z dekorowaniem kaw i jakoś średnio mi się to udaje


Czyli jak zacznie Ci się udawać w 100% to spokojnie będziesz mogła powiedzieć, że osiągnęłaś to sama swoją pracą i wytrwałością Grunt to się nie poddać

Odp: Odp: Odp: Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

mala-madzia
misia5 napisał(a):


Jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz A poza tym nikt uczony z nieba nie spadł Do wszystkiego trzeba dojść ciężką pracą





Co prawda to prawda - trzeba do tego miec anielska cierpliwość tymczasem ja "walcze" z dekorowaniem kaw i jakoś średnio mi się to udaje

Odp: Odp: Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
mala-madzia napisał(a):

Świetny pomysł na prezent walentynkowy

Piękne są takie cudeńka

Ja to chyba nie mam aż takich zdolności by takie rzeczy tworzyć



Jak nie sprawdzisz to się nie przekonasz A poza tym nikt uczony z nieba nie spadł Do wszystkiego trzeba dojść ciężką pracą

Odp: Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

mala-madzia
Świetny pomysł na prezent walentynkowy

Piękne są takie cudeńka

Ja to chyba nie mam aż takich zdolności by takie rzeczy tworzyć

Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

marek_j
  • marek_j

  • Posty: 62
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cuda, cuda, rzeczywiście. Moje dłonie manualnie nie dają rady i żona zwykle takie cuda tworzy. Ostatnio zrobiła tort motylkowy, bardzo podobny do tego na zdjęciu. Prosty, ale jednak przykuwał oko. :-) A ja jej dziś zamówiłem ze Stylowej Zastawy wykrawaczki sercowe, w takim walentynkowym nastroju. :-)
obrazek obrazek

Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

Aannkaa82
  • Aannkaa82

  • Posty: 4
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Jejuś jakie cuda

Odp: Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
zewa napisał(a):

A mi nasunął się taki wniosek. Skoro agnieszkalider użyła tych foremek do zrobienia tego żonkila to dlaczego foremki są nierozdzielone ? Bo fotką niby dopiero zrobiła po naszych prośbach. A żonkil był dodany wcześniej. Jakoś mnie to nie przekonuje niestety.

też to zauważyłam....

Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
A mi nasunął się taki wniosek. Skoro agnieszkalider użyła tych foremek do zrobienia tego żonkila to dlaczego foremki są nierozdzielone ? Bo fotką niby dopiero zrobiła po naszych prośbach. A żonkil był dodany wcześniej. Jakoś mnie to nie przekonuje niestety.

Odp: Wykrawaczki- zestawi do ciast

katarzynka455
http://allegro.pl/zestaw-do-dekoracji-wykrawacze-torty-ciasta-32el-i2980682329.html

Odpowiedz na/ edytuj Wykrawaczki- zestawi do ciast