Wyprawa na ryby

Obserwuj wątek

Odp: Wyprawa na ryby

mocsłodkości
Jak piękna zdobycz Przydałby mi się taki ktoś kto jeździ na ryby i choć raz na jakiś czas przywozi takie pyszności do domu. Niestety mój mąż się do tego nie nadaje. Prędzej by oszalał niż spędził "bez ruchu" tyle godzin Do domu wracałby z połamanym sprzętem

Odp: Odp: Wyprawa na ryby

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Skąd ja to znam Nie ma to jak wypad przed pracą albo po pracy na ryby A przez trzy dni można tak wypocząć i nałapać tylu ryb, że będzie problem z ich "pozbyciem". Dobre towarzystwo i można siedzieć nawet tydzień

Odp: Wyprawa na ryby

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Super To Ci się wyprawa udała. Mój mąż od miesiąca o niczym innym nie mówi jak o tym, że musi się w końcu na ryby wybrać. Niestety praca w ostatnim czasie mu na to nie pozwala. Już zapowiedział, że jak tylko jego kolega wróci z Holandii to jadą na trzy dni Swoją drogą co można przez trzy dni robić na rybach

Wyprawa na ryby

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odbyłem wczoraj przemiłą wyprawę na ryby. Szału nie było, bo sama drobnica brała ( jak na zdjęciu) i trafiała na powrót do wody, ale za to miałem piękne towarzystwo ( zdjęcie kolejne). Było miło, ciepło, słonecznie i mega głośno, bo było tak dużo łabędzi, że "przekrzykiwały" się na wzajem.
obrazek obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Wyprawa na ryby