Wyścig szczurów

Obserwuj wątek

Odp: Wyścig szczurów

Babciagramolka
No to aby nam ten wątek nie zmienił pogodnego nastroju .Bardzo mi ten pomysł zamiany szczurzego wyścigu w Szczurkowy bunkier z przesympatyczną szefowa ( a może szeficą ) .Lato nam się po woli kończy to by nam nie zabrakło witaminek zapraszam .Miłego dnia.
obrazek

Odp: Wyścig szczurów

Babciagramolka
No to aby nam ten wątek nie zmienił pogodnego nastroju .Bardzo mi ten pomysł zamiany szczurzego wyścigu w Szczurkowy bunkier z przesympatyczną szefowa ( a może szeficą ) .Lato nam się po woli kończy to by nam nie zabrakło witaminek zapraszam .Miłego dnia.
obrazek

Odp: Odp: Wyścig szczurów

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Persik napisał(a):

no właśnie a większość facetów jest wzrokowcami wyjątkami są tylko niewidomi faceci

To bylo dobre

Odp: Wyścig szczurów

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
niestety to fakt

Odp: Odp: Wyścig szczurów

Persik napisał(a):

no właśnie a większość facetów jest wzrokowcami wyjątkami są tylko niewidomi faceci

Dobre hi,hi..

Odp: Wyścig szczurów

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
no właśnie a większość facetów jest wzrokowcami wyjątkami są tylko niewidomi faceci

Odp: Wyścig szczurów

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Sama jestem blondynką ale DODA to ta ze "sztuczną inteligencją" na odrostach. A faceci to chyba mają inny sposób oceniania kobiet. Przepraszam, że tak napisałam ale większość ludzi ocenia innych na pierwszy rzut oka. A Doda na jeden rzut okiem to niezła, tylko gorzej jak się odezwie albo zaśmieje...

Odp: Wyścig szczurów

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
i ten śmiech
ale nie obrażajmy blondynek bo chyba nie wszystkie taką mam nadzieję są głupie i bez inteligencji tylko dlaczego faceci uganiają się za takimi kobietami?

Odp: Wyścig szczurów

magdusia
  • magdusia

  • Posty: 88
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
Pośladki ładne bo poprawione, cycki też a ta maska na twarzy. Głupie gadki - porażka. DODA to pusta "blondynka" ze sztuczną inteligencją pod spodem.

Odp: Odp: Wyścig szczurów

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Anula napisał(a):

Zgadzam sie, opakowanie ladne, niby podobno inteligentna jest,ale jako osoba jest bardzo mi sie nie podoba.

kto? możesz jaśniej

Odpowiedz na/ edytuj Wyścig szczurów