Zakwaszanie zupy

Obserwuj wątek

Odp: Zakwaszanie zupy

robaczek
  • robaczek

  • Posty: 867
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
biedroneczki napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj kwaśnicę, ale była tak mało kwaśna, że gdybym mężowi nie powiedziała, że to kwaśnica w życiu by na to nie wpadł. Co można dodać do tej zupy, żeby była kwaśna jak na kwaśnicę przystało?


Moja mama użyła kiedyś kwasku cytrynowego, bo nie miała cytryny. Z nim jednak trzeba uważać, bo można przesadzić

Odp: Odp: Zakwaszanie zupy

biedroneczki
ciasteczka napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj kwaśnicę, ale była tak mało kwaśna, że gdybym mężowi nie powiedziała, że to kwaśnica w życiu by na to nie wpadł. Co można dodać do tej zupy, żeby była kwaśna jak na kwaśnicę przystało?


Możesz dodać świeżo wyciśnięty sok z cytryny. Lepiej dodawać go stopniowo, bo można przesadzić


Dzięki za radę. Skorzystałam i zupa była taka jak być powinna Dawała niezłego kwaśnego kopa Taką kwaśnicę to ja lubię

Odp: Zakwaszanie zupy

ciasteczka
biedroneczki napisał(a):

Zrobiłam dzisiaj kwaśnicę, ale była tak mało kwaśna, że gdybym mężowi nie powiedziała, że to kwaśnica w życiu by na to nie wpadł. Co można dodać do tej zupy, żeby była kwaśna jak na kwaśnicę przystało?


Możesz dodać świeżo wyciśnięty sok z cytryny. Lepiej dodawać go stopniowo, bo można przesadzić

Zakwaszanie zupy

biedroneczki
Zrobiłam dzisiaj kwaśnicę, ale była tak mało kwaśna, że gdybym mężowi nie powiedziała, że to kwaśnica w życiu by na to nie wpadł. Co można dodać do tej zupy, żeby była kwaśna jak na kwaśnicę przystało?

Odpowiedz na/ edytuj Zakwaszanie zupy