Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.

cynamonowa
Ale fajne nie wiedziałam, że dzieją się w Lublinie taki świetne rzeczy, Kiedyś byłam tam przejazdem i zatrzymałam się w takiej restauracji nad zalewem, chyba Graf Marina. To był najlepszy "regionalny" obiad jaki jadłam! Od tej pory mam niemały sentyment do Lublina

Odp: Odp: Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.

Muzykus napisał(a):

No i odbyło się święto przewodników. Było również (oprócz zwiedzania miasta) śpiewanie zapowiadane w Czarciej Łapie.
Następna impreza masowa, w której przewodnicy będą brali udział to 600 lecie bitwy pod Grunwaldem.
Inne wydarzenie inna restauracja, szczegóły po zejściu śniegów.
Pozdrawiam Muzykus.

Ten król Jagiełło na fotce wygląda bardzo dostojnie.No..no..

Odp: Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
No i odbyło się święto przewodników. Było również (oprócz zwiedzania miasta) śpiewanie zapowiadane w Czarciej Łapie.
Następna impreza masowa, w której przewodnicy będą brali udział to 600 lecie bitwy pod Grunwaldem.
Inne wydarzenie inna restauracja, szczegóły po zejściu śniegów.
Pozdrawiam Muzykus.
obrazek

Odp: Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
No, ale w wakacje możecie Lublin odwiedzić np. 15-18 sierpnia w czasie Jarmarku Jagiellońskiego. Impreza znakomita. Gwarantujemy (jako przewodnicy) oprowadzanie gratis po starym mieście. Zapraszam.

Odp: Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.

Gdybym nie mieszkała tak daleko od Lublina to chętnie bym skorzystała.

Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
W dniu 20 lutego 2010 będziemy obchodzili Światowy Dzień Przewodnictwa (turystycznego). Spotykamy się o 9.30 na Placu Zamkowym w Lublinie i zwiedzamy miasto z przewodnikami (usługa gratis). Zakończenie odbędzie się w restauracji Czarcia Łapa przy śpiewaniu piosenek turystycznych i pysznym jedzonku, przygotowanym na tę okazję przez Szefa Kuchni za przysłowiowe - "parę złotych". Poczujcie smak Lublina i przekonajcie się - tu jest smacznie i niedrogo.
Pozdrawiam Muzykus.

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 lut 2010 14:29 przez Muzykus)

Odpowiedz na/ edytuj Zaproszenie do... Czarciej Łapy w Lublinie.