zdjęcia przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Buniu, teoretycznie każdy może wstawić zdjęcie do czyjegoś przepisu jeśli żadnego zdjęcia tam nie ma, ale...wiem już z doświadczenia na tym portalu, że jest to bardzo popularne tłumaczenie niektórych "person" Zgłaszaj moderatorom i nie miej skrupułów! Nie ważne kto zdjęcie wstawił - jeśli jest skopiowane to moderatorzy je usuną a przynajmniej powinni.

Odp: zdjęcia przy przepisach

Babciagramolka
Mam pytanie - jak to jest z dodawaniem zdjęć do cudzych przepisów Sprawa nie dotyczy mnie , bo ja wstawiam przepisy ze zdjęciami ale ostatnio zwróciłam uwagę na zdjęcie które zostało skopiowane z innej strony .Zwróciłam uwagę osobie która wstawiła przepis na to z prośbą by sama spowodowała usunięcie zdjęcia .Nie zgłaszałam tego moderatorowi - dając tej osobie szansę .W opowiedzi napisano mi ,że to ktoś inny dokleił zdjęcie .Nie wiem co mam robić - nie chcę robić afery ale ta osoba już uprzednio miała wstawione zdjęcie nie swojego autorstwa ( wyłapałam jakiś czas po tym jak pojawiłam się na stronie , że jest wstawiony przepis i zdjęcie mojego autorstwa skopiowany z innej strony ) .Jak to jest z tym doklejaniem zdjęć do cudzego przepisu Jeśli jest to takie anonimowe to ktoś komuś może tzw ,, świnię " podłożyć . Ale przecież ktoś za to zdjecie dostaje punkty .
Proszę jednocześnie by osoba której to dotyczy zastanowiła się - jeżeli rzeczywiście ktoś inny dokleił takie skopiowane zdjęcie to niech to zgłosi do moderatora , jeśli zdjecie zostało wstawione razem z przepisem przez ta osobę to też proszę napisać do moderatora i spowodować by zdjęcie znikło .

Przepraszam wszystkich ,że pisze tak tajemniczo ale chcę zwrócić uwagę na problem , a nie chcę wywoływać awantury o to kto to zrobił - ten kto to zrobił wie o tym .
A takie kopiowanie zdjęć to po prostu zwykła kradzież - zdjecia są chronione prawami autorskimi .

zmieniono 1 raz (ostatnio 03 paź 2009 19:37 przez Babciagramolka)

Odp: zdjęcia przy przepisach

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
U mnie nazyawamy te ciasteczka orzeszkami i ja też marzę o takim urządzeniu.Ktoś wie,gdzie można je nabyć?

Odp: zdjęcia przy przepisach

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Ja też nie mam na kasztanki foremki
Mam tylko na orzeszki..
obrazek obrazek

Odp: zdjęcia przy przepisach

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
A.B. jak ja marze o takim urzadzonku, ale jakos nie mialam szczescia aby go dorwac

Odp: zdjęcia przy przepisach

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
nie ty jedna

Odp: zdjęcia przy przepisach

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
czasami można wpaść we własne sidła,coś o tym wiem
załączam zdjęcie które może się przydać dla osób chcących zrobić kasztanki,oto patelnia do upieczenia skorupek
obrazek

Odp: Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
Bahus napisał(a):

Przeglądając przepisy na tej stronie znalazłem sporo moich, które pochodzą z innego portalu gdzie umieściłem je nawet w 2003 roku. Ale nie zależy mi na kłótniach...a więc niech sobie kopiują...ważne, że może ktoś z tych przepisów skorzysta.
Bahus

Bahus podoba mi sie twoje podejscie i tak trzymac pozdrawiam

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
dobry napisał(a):

cremebrule, tego nie moge zdradzic, bo konkurencja nas tez pewnie czyta ;-), ale zapewniam, ze zrodlo jest absolutnie legalne i tworzone latami - nie tylko przez nas
gdyby tak nie bylo raczej marny bylby nasz los, niedlugo po uruchomieniu serwisu mielismy po prostu nawałnice, podczas której cały czas probowano podwazac etyczność projektu. wyszlismy obronna reka dzieki temu, ze nie bylo na nas, tak ulubionego przez rodaków, haka. smutne to byly czasy, wiec bardzo nam zalezy zebt teraz wszystko co jest dodawane było autorskie, niestety z przyczyn technicznych nie jestesmy w stanie sprawdzac wszystkiego na 100% (co nie znaczy ze nie probujemy). zastanawiam sie czy nie warto by bylo stworzyc przycisku "zglos naduzycie", moze wtedy ludzie sami siebie zweryfikuja... z drugiej strony nie wiem czy nie spowoduje to niezdrowej atmosfery, a jest ona chyba naszym znakiem rozpoznawczym :-) najprosciej by bylo jakby kazdy swoje tylko wklejal...
Pewnie ze bedzie zla atmosfera,juz jestem tego przykladem jak mnie ocenia Bonti z usmiechem na ustach mowie - to jego problem pozdrawiam

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

wio
  • wio

  • Posty: 69
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 3
jarek-energy napisał(a):

kur...cze dla mnie to oszustwo , to do chollery mogę sbie kopiowac od innych?...bylo by mnie wstyd...sam dla siebie czegoś takiego nie zrobię nigdy...dla mnie to gów..o po prostu...zawsze wysyłam fotke tuż przed jedzokiem

popieram oszustwo,jak mozna komus wstawiac zdjecia,pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj zdjęcia przy przepisach