zdjęcia przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
no mozna sie domyslac, bo czesto nazwa firmy jest wielkimi literami uzywana, he he he

Odp: zdjęcia przy przepisach

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
hgg, o ile nie podaje zrodla, to dostala te przepisy od ludzi zainteresowanych ich publikacja na serwisie. czesto nie sa to osoby prywatne. z racji tego, ze to im bardziej zalezy , nie obliguja hgg do podawania zrodla.

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
dobry napisał(a):

w sensie, ze ZDROWA atmosfera jest naszym znakiem rozpoznawczym


pewnie, taki przycisk troche niefajny bylby, juz zostawmy wyzywanie sie na forum tylko,
a hgg nie zawsze podaje zrodlo... jednak

Odp: zdjęcia przy przepisach

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
w sensie, ze ZDROWA atmosfera jest naszym znakiem rozpoznawczym

Odp: zdjęcia przy przepisach

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
cremebrule, tego nie moge zdradzic, bo konkurencja nas tez pewnie czyta ;-), ale zapewniam, ze zrodlo jest absolutnie legalne i tworzone latami - nie tylko przez nas
gdyby tak nie bylo raczej marny bylby nasz los, niedlugo po uruchomieniu serwisu mielismy po prostu nawałnice, podczas której cały czas probowano podwazac etyczność projektu. wyszlismy obronna reka dzieki temu, ze nie bylo na nas, tak ulubionego przez rodaków, haka. smutne to byly czasy, wiec bardzo nam zalezy zebt teraz wszystko co jest dodawane było autorskie, niestety z przyczyn technicznych nie jestesmy w stanie sprawdzac wszystkiego na 100% (co nie znaczy ze nie probujemy). zastanawiam sie czy nie warto by bylo stworzyc przycisku "zglos naduzycie", moze wtedy ludzie sami siebie zweryfikuja... z drugiej strony nie wiem czy nie spowoduje to niezdrowej atmosfery, a jest ona chyba naszym znakiem rozpoznawczym :-) najprosciej by bylo jakby kazdy swoje tylko wklejal...

Odp: zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a powiedz dobry skad przepisy bierze babcia halinka? bo hgg to chociaz ma zrodla podane...

Odp: zdjęcia przy przepisach

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
hmm... wiekszosc to chyba nie, ale duzo takich.... ciesze sie, ze to nie ja napisalem...
generalnie mamy z tym problem bo inne serwisy i ludzie pomstuja, czasami juz nie wiem co mowic...

zdjęcia przy przepisach

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
wiecie co, tak ogladam te przepisy to wiekszosc ludzi tu ma przepisy i zdjecia zywcem z netu skopiowane, troche szkoda...

Odp: Odp: zdjęcia przy przepisach

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
chef napisał(a):

no tak ale nie można moim zdaniem robić takiej reklamy ... Dobry co ty na to?

ja nie widze przeciwskazan ;-)

Odp: zdjęcia przy przepisach

malgorzata
coz chefie...chyba cie nie odwiedzimy......

Odpowiedz na/ edytuj zdjęcia przy przepisach