zdjęcie

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: zdjęcie

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Netka napisał(a):

kołczu napisał(a):

Bahusie Nie mam wpływu na Twoje kosmate myśli Swoją drogą skąd wiesz po co wchodziłem? Może chciałem po prostu zagrzać przemarznięte stopy?


Ha,ha,ha, takiej odpowiedzi pewnie Bahus się nie spodziewał, ha,ha,ha ,świetne


Netko, myślę że właśnie takiej odpowiedzi oczekiwał, kto zna Bahusa, ten zna jego żarty

Odp: Odp: zdjęcie

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
kołczu napisał(a):

Bahusie Nie mam wpływu na Twoje kosmate myśli Swoją drogą skąd wiesz po co wchodziłem? Może chciałem po prostu zagrzać przemarznięte stopy?



The best:

Odp: Odp: zdjęcie

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
kołczu napisał(a):

apewniam Cię, że nikt z redakcji nie wchodził na Twój profil, nie grzebał w nim i żadnego zdjęcia nie zmieniał. Na 120%

Przenosiliśmy dane na nowe serwery, może w trakcie tego procesu coś "przeskoczyło"?

Czy zdjęcie miało jakiś obraźliwy charakter? Możesz mi opisać sprawę w szczegółach na skrzynkę albo maila? [/qu

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 kwi 2013 12:01 przez 2milutka)

Odp: Odp: zdjęcie

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
kołczu napisał(a):

Bahusie Nie mam wpływu na Twoje kosmate myśli Swoją drogą skąd wiesz po co wchodziłem? Może chciałem po prostu zagrzać przemarznięte stopy?


Ha,ha,ha, takiej odpowiedzi pewnie Bahus się nie spodziewał, ha,ha,ha ,świetne

Odp: zdjęcie

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Bahusie Nie mam wpływu na Twoje kosmate myśli Swoją drogą skąd wiesz po co wchodziłem? Może chciałem po prostu zagrzać przemarznięte stopy?

Odp: zdjęcie

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Netko, zapewniam Cię, że nikt z redakcji nie wchodził na Twój profil, nie grzebał w nim i żadnego zdjęcia nie zmieniał. Na 120%

Przenosiliśmy dane na nowe serwery, może w trakcie tego procesu coś "przeskoczyło"?

Czy zdjęcie miało jakiś obraźliwy charakter? Możesz mi opisać sprawę w szczegółach na skrzynkę albo maila?

Odp: zdjęcie

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Bahus rozwaliłeś mnie na kolana kołczu Cię "ukatrupi " jak to przeczyta

Odp: Odp: zdjęcie

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Netka napisał(a):

,,,a ja się chciałam zapytać kto bez mojej wiedzy i zgody zmienił mi moje zdjęcie profilowe? Kiedyś tit napisała posta z mojego konta, teraz ktoś mi zmienił zdjęcie Bardzo proszę o wyjaśnienie.


Nie Ty jedna masz problemy z tym portalem. Mi niedawno wydarzyła się dużo gorsza "przygoda". Kołczu wszedł mi do łóżka...no gdyby to jeszcze była zozolek to jakoś bym zdzierżył ale facet. Obudziłem się przerażony i oblany zimnym potem. Na szczęście był to tylko sen ale trauma i pewne uprzedzenie do gotujmy.pl pozostanie pewnie do końca życia.


Nie wiem Bahus co jest gorsze, "erotyczny sen" czy swiadomosc , ze ktos bez Twojej wiedzy grzebie w Twoich prywatnych sprawach....


...a tak na marginesie, to nie boisz sie ,ze Cie ktos o homofobie posadzi ?
To takie niemodne w dzisiejszych czasach....

Odp: Odp: zdjęcie

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Netka napisał(a):

,,,a ja się chciałam zapytać kto bez mojej wiedzy i zgody zmienił mi moje zdjęcie profilowe? Kiedyś tit napisała posta z mojego konta, teraz ktoś mi zmienił zdjęcie Bardzo proszę o wyjaśnienie.


Netko- napisz jutro do kołczu bo Moderatorki nie mają takich uprawnień by sprawdzić takie rzeczy .Mogę tylko podpowiedzieć byś po wyjaśnieniu sprawy zmieniła może hasło tak na wszelki wypadek.


No i chyba tak zrobie Buniu, bo to juz drugi raz jak mi ktos w profilu grzebie, nie ladnie

Odp: zdjęcie

MagdaMM
  • MagdaMM

  • Posty: 101
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Hahahaha Bahus, jesteś niesamowity hahaha. Wierzę że taki sen mógł spowodować zimne poty hahaha

Odpowiedz na/ edytuj zdjęcie