Zebranie o oceny

Obserwuj wątek

Odp: Zebranie o oceny

misia13
  • misia13

  • Posty: 881
  • Przepisy: 795
  • Artykuły: 50
mi tez pewna osoba dziś przysłała wiadomość bym głosowała na jej przepisy,dla mnie to dziwne by namawiac kogoś by zagłosował na dany przepis,ja glosuje na to co mi sie podoba i wydaje smaczne...

Odp: Odp: Odp: Zebranie o oceny

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
kober napisał(a):

dobry napisał(a):

kober, jakies przyklady?
kto zebra? od kogo? skad wiesz?
afere krecisz jakas?

no chyba nie tylko ja dostalem ze jak ocenie przepis na bigos z parowkami to tez dostane ocene
a mnie ocena zgrzewa wiec nie ocenie bigosu

Ja tez dostalam te propozycje dzisiaj i tez mysle ze to nieuczciwe,oceniam przepis dlatego ze mi sie podoba a nie po to zeby jego autor dal mi punkty w rewanzu.

Odp: Zebranie o oceny

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
no właśnie więc o co tyle hałasu o minuty, przecież to jest wiadome że wyświetlają się w takim krótkim odstępie gdyż to zależy od zaakceptowania

Odp: Zebranie o oceny

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Macie racje,szczerze mowiac Misiu to nie myslala o az tak prostych przepisach jak np.herbata.Z tym wstawianiem przepisow to moze byc tak,ze ktos napisze je w odstepie czasowym tylko moderatorzy wrzucaja je potem za jednym zamachem,ja tak mialam,wstawilam przepisy w odstepie dnia a pojawily sie razem po zaakceptowaniu przez moderatorow.

Odp: Odp: Odp: Zebranie o oceny

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
misia53 napisał(a):

Anula napisał(a):

Tez mnie to czasem zastanawia,choc sa osoby ktore wstawily wiele przepisow,ale widac ze sa one sprawdzone,a nie skopiowane z ksiazek.Tak naprawde to ciezko jest wymyslic cos calkiem nowego,czego jeszcze nie bylo,i zawsze jest szansa ze nasz wydawalo by sie przepis juz ktos wymyslil.Moim zdaniem liczy sie pomysl i nie jest wazne czy przepis jest bardzo skomplikowany i czasochlonny,ale czy danie jest smaczne,przeciez fajnie jest czasami zrobic cos co swietnie wyglada i smakuje,a przygotowuje sie je w pare minut.

ale nie parzenie herbaty ,czy mleko z truskawkami sorry


No właśnie
I na dodatek jak są wpisywane przepisy to odstęp czasowy to 1 minuta
Kto tak szybko umie pisać ,bo mi zajmuje jeden przepis więcej czasu-(zaraz mi odpiszą że ruszam się jak "mucha w smole" przy pisaniu)

Odp: Odp: Zebranie o oceny

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Anula napisał(a):

Tez mnie to czasem zastanawia,choc sa osoby ktore wstawily wiele przepisow,ale widac ze sa one sprawdzone,a nie skopiowane z ksiazek.Tak naprawde to ciezko jest wymyslic cos calkiem nowego,czego jeszcze nie bylo,i zawsze jest szansa ze nasz wydawalo by sie przepis juz ktos wymyslil.Moim zdaniem liczy sie pomysl i nie jest wazne czy przepis jest bardzo skomplikowany i czasochlonny,ale czy danie jest smaczne,przeciez fajnie jest czasami zrobic cos co swietnie wyglada i smakuje,a przygotowuje sie je w pare minut.

ale nie parzenie herbaty ,czy mleko z truskawkami sorry

Odp: Zebranie o oceny

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Tez mnie to czasem zastanawia,choc sa osoby ktore wstawily wiele przepisow,ale widac ze sa one sprawdzone,a nie skopiowane z ksiazek.Tak naprawde to ciezko jest wymyslic cos calkiem nowego,czego jeszcze nie bylo,i zawsze jest szansa ze nasz wydawalo by sie przepis juz ktos wymyslil.Moim zdaniem liczy sie pomysl i nie jest wazne czy przepis jest bardzo skomplikowany i czasochlonny,ale czy danie jest smaczne,przeciez fajnie jest czasami zrobic cos co swietnie wyglada i smakuje,a przygotowuje sie je w pare minut.

Odp: Odp: Odp: Zebranie o oceny

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
misia53 napisał(a):

ulcia21 napisał(a):

MISIU53 zawsze co mysle to mowie.Duzo przepisow jest nazwe to NASZYCH i to mnie wkurza,ale co ja biedna moge na to poradzic .Nie raz jak czytalam mialam ochote cos napisac ale PO CO? Znienawidzili by mnie co niektorzy i musialabym uciekac z tej stronki albo zmienic nickPozdrawiam

dokładnie tak samo myślę


Moze jestem glupia BABA ale skad ludziska biora po 1000 przepisow nie jestm mloda gospodyni/moze zacofana/ nie wiem ale ja tyle CHYBA nie znam.Narazilam sie pewnie ale taka jestem.Pozdrawiam.
obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 08 maj 2009 01:52 przez ulcia21)

Odp: Odp: Zebranie o oceny

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
ulcia21 napisał(a):

MISIU53 zawsze co mysle to mowie.Duzo przepisow jest nazwe to NASZYCH i to mnie wkurza,ale co ja biedna moge na to poradzic .Nie raz jak czytalam mialam ochote cos napisac ale PO CO? Znienawidzili by mnie co niektorzy i musialabym uciekac z tej stronki albo zmienic nickPozdrawiam

dokładnie tak samo myślę

Odp: Zebranie o oceny

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
MISIU53 zawsze co mysle to mowie.Duzo przepisow jest nazwe to NASZYCH i to mnie wkurza,ale co ja biedna moge na to poradzic .Nie raz jak czytalam mialam ochote cos napisac ale PO CO? Znienawidzili by mnie co niektorzy i musialabym uciekac z tej stronki albo zmienic nickPozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj Zebranie o oceny