Ziarna kawy w czekoladzie- zapraszam.

Obserwuj wątek

Odp: Ziarna kawy w czekoladzie- zapraszam.

Magdalenka2
Parzenie kawy może być bardzo przyjemne i na wiele sposobów. Znalazłam bardzo fajną stronę https://czaskawy.pl/Przepisy-na-kawe-bloglist-pol-11.html sa tu przepisy jak robić kawę żeby było intensywna w smaku i od razu dobra. Sami zobaczcie

Odp: Odp: Ziarna kawy w czekoladzie- zapraszam.

Bernadetta napisał(a):

smakosz 1988 napisał(a):

Witam. Na wstępie pragnę zaznaczyć że absolutnie nie promuję ani reklamuję danej kawy z danego sklepu. Szukałam dzisiaj na allegro kawę ziarnistą waniliową ale wychodzi 80zł za nie cały kg.Nie stać mnie. Przypadkiem znalazłam oto taką kawę:
W czekoladzie mlecznej lub deserowej.
Ziarna kawy i czekolada tworzą doskonałą kompozycję smakową.

Wygląda ładnie- pił ktoś z Was ją? przyznam się że dla mnie to nowość. Nie jest droga, ale jakoś nie potrafie sobie wyobrazić np. jej parzenia, nie wiem czy można pić z dodatkiem mleka..

Smakosz, tę kawę się je, tak jak orzeszki czy rodzynki w czekoladzie...

Ale wtopa

Odp: Ziarna kawy w czekoladzie- zapraszam.

Bernadetta
  • Bernadetta

  • Posty: 151
  • Przepisy: 947
  • Artykuły: 4
smakosz 1988 napisał(a):

Witam. Na wstępie pragnę zaznaczyć że absolutnie nie promuję ani reklamuję danej kawy z danego sklepu. Szukałam dzisiaj na allegro kawę ziarnistą waniliową ale wychodzi 80zł za nie cały kg.Nie stać mnie. Przypadkiem znalazłam oto taką kawę:
W czekoladzie mlecznej lub deserowej.
Ziarna kawy i czekolada tworzą doskonałą kompozycję smakową.

Wygląda ładnie- pił ktoś z Was ją? przyznam się że dla mnie to nowość. Nie jest droga, ale jakoś nie potrafie sobie wyobrazić np. jej parzenia, nie wiem czy można pić z dodatkiem mleka..

Smakosz, tę kawę się je, tak jak orzeszki czy rodzynki w czekoladzie...

Ziarna kawy w czekoladzie- zapraszam.

Witam. Na wstępie pragnę zaznaczyć że absolutnie nie promuję ani reklamuję danej kawy z danego sklepu. Szukałam dzisiaj na allegro kawę ziarnistą waniliową ale wychodzi 80zł za nie cały kg.Nie stać mnie. Przypadkiem znalazłam oto taką kawę:
W czekoladzie mlecznej lub deserowej.
Ziarna kawy i czekolada tworzą doskonałą kompozycję smakową.

Wygląda ładnie- pił ktoś z Was ją? przyznam się że dla mnie to nowość. Nie jest droga, ale jakoś nie potrafie sobie wyobrazić np. jej parzenia, nie wiem czy można pić z dodatkiem mleka..
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj Ziarna kawy w czekoladzie- zapraszam.