Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

mala-madzia
Sardynka napisał(a):

Ja w ogole lubie herbaty bardzo delikatne wiec nawet takie Sagi czy Liptona to z jednego woreczka robie dwie. Jedyne herbaty ktore pijam mocne to smakowo pu erh mi niesamowicie smakuja

Ją generalnie jestem smakoszką herbat i wokół siebie zawsze mam ich pełno:-)
Czerwona pu-erh cytrynowa bio-active jest dobra. Irvinga herbatki maja intensywny smak i aromat np wiśniową polecam. Saga zielona z cytryną pycha. Kiedys były takie herbatki, które nazywały się Kompocik Babci Jagody i były najlepsze, mteraz nigdzie nie mogę ich znaleźć. A moj chłopak ostatnio wymyślił rewelacyjną mieszankę a mianowicie zaparzył czerwoną herbatke, dodał dwie łyżeczki miodu i sok z połówki cytryny-zaskakująco rewelacyjnie smakuje;-)

Odp: Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

Sardynka
  • Sardynka

  • Posty: 116
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja w ogole lubie herbaty bardzo delikatne wiec nawet takie Sagi czy Liptona to z jednego woreczka robie dwie. Jedyne herbaty ktore pijam mocne to smakowo pu erh mi niesamowicie smakuja

Odp: Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

marlenaa
  • marlenaa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio przygotowuję sobie mieszankę zielonej herbaty, takiej prawdziwej liściastej z mieszanką wysuszonej mięty z ogródka Pycha

Odp: Odp: Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

klaudia02111990
eminka15 napisał(a):

Ja proponuje herbatę z pokrzywy. Od jakiegoś czasu sama ja pije. Pomaga przy przemianie metabolizmu, wzmacnia paznokcie, wstrzymuje wypadanie włosów i z tego co wyczytałam jest dobra na nerki. nie smakuje tak źle jak się nazywa

Fakt ne jest za dobra i nie ładnie pachnie... ja Zeby zamaskować jej zapach i zlagodzic lekko smak dodaje zawsze kilka listkow miety

Odp: Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
A zastanawiałam się nad nią, bo gdzieś mi miga przed oczami w kuchni... Głównie ze względu na włosy i paznokcie właśnie. Ale nie jestem pewna czy mi zasmakuje - ogólnie nie gustuję w takich herbatach... No ale by się przekonać muszę spróbować.

Odp: Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

eminka15
  • eminka15

  • Posty: 11
  • Przepisy: 4
  • Artykuły: 1
Ja proponuje herbatę z pokrzywy. Od jakiegoś czasu sama ja pije. Pomaga przy przemianie metabolizmu, wzmacnia paznokcie, wstrzymuje wypadanie włosów i z tego co wyczytałam jest dobra na nerki. nie smakuje tak źle jak się nazywa

Odp: Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

Sathi
  • Sathi

  • Posty: 56
  • Przepisy: 59
  • Artykuły: 0
Eee... chyba nie mam jakiejś ulubionej herbaty. Ot, zwykła saga lub lipton, jeśli smakowa to malinowa... Choć ostatnio zasmakowałam w malinowej z opuncją.

Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?

maaadziaa
  • maaadziaa

  • Posty: 3
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
Jaką i dlaczego polecacie herbatę?Może macie jakąś ulubioną godną polecenia?

Odpowiedz na/ edytuj Zielona czy czarna?smakowa czy zwykła?